Adana'da Suriyeli sığınmacı grup sokakta sopa ve döner bıçağıyla yürüdü

Geçen Suriyelilerin gitmesini istediğim için yabancı bir grupta pek iyi "davranılmadım". Milyonlarca insanı aynı anda deport etmek "genocide"ymiş 😄
Gitmesini istemeyenler evlerine alabilirler. Benim ülkemde benden daha iyi yaşamaya kimsenin hakkı yok.

Polisimizin de ODTÜ'lü öğrencilere davrandığı kadar bunlara da davranmasını bekliyoruz. Tabii polisin de suçu yok, emir demiri kesiyor. :)

Gitmesini istemeyenler evlerine alabilirler. Benim ülkemde benden daha iyi yaşamaya kimsenin hakkı yok.
Almasaydınız, diyor. Birleşmiş Milletler'in sayfasından "genocide"nin tanımının toplu katliam yapmak olduğunu atınca, e tabii fikriyle uyuşmadı yetkili olduğu Discord sunucusunda işlem uyguladı 😁

Artık kendilerini aşmaya başladılar hocam. Artık kendi ülkelerine dönmeleri gerekiyor bayram da gidiyorlar sonra savaşı bahane edip dönüyorlar bayram da giden temelli de kalabilir değil mi? Gerçi kendi ülkesinde ki savaştan kaçıp buralarda içleri rahat olarak gezmeleri de ayrı iş.

Ne beklersiniz ki hocam bende adanadayim etraf multeci kayniyor artik kocavezire bile gidemiyorum agzimdsn laf kacar sıkıstirir cete olarak vururlar diye korkuyorum bir doner yemeye gidecek oluyorum hertaraf Arapça. Neyse hocam 2023'te ulkelerine geri doncekler sorun yok 😃

Kısacası, bop projesi tıkır tıkır işliyor.

Evet, şaşırdığım nokta o mahallede bunların nasıl rahatlıkla at koşturabildiği.

Bende sasirdim nasıl 19 Mayıs'ta boyle rahat dolasabilirler?

Geri
Yukarı