Çözüldü Adaptörü yetersiz olan modem kendini yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Selamlar,

Elimde TP-Link bir modem var. 12V-1A olarak görünmekte. Ancak dün fark ettiğim üzere kullandığım adaptör modemin kendisine ait olmasına rağmen Output 9V-0.6A şeklinde görünüyor. Bir süredir modemimin üzerindeki ışıklar power hariç sıklıkla sönüyor ve bir nevi kendini yeniden başlatıyor. Bunun sebebi kesinlikle bundan kaynaklanıyor diyebilir miyiz?

1656673350362.png1656673385858.png

Selam,

Elimde TP-Link bir modem var. 12V-1A olarak görünmekte. Ancak dün fark ettiğim üzere kullandığım adaptör modemin kendisine ait olmasına rağmen Output 9V-0.6A şeklinde görünüyor. Bir süredir modemimin üzerindeki ışıklar Power hariç sıklıkla sönüyor ve bir nevi kendini yeniden başlatıyor. Bunun sebebi kesinlikle bundan kaynaklanıyor diyebilir miyiz?

Eki Görüntüle 1437479Eki Görüntüle 1437481

%99 bundan ötürüdür mümkünse başka bir adaptör bulursan öyle dene bazen modemler de sıkıntı yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette ihtimali var. Normalde aynı değerde koyarlar. Belki bir yanlışlık olmuş olabilir.

Ben de anlamadım yetersiz güçte bir adaptör vermişler modemi aldığın yere ya da internet sağlayıcın ile bir görüş istersen.
2 yıl oldu modemi alalı. Letgo'dan almıştım. Uzun süredir kopma yaşıyordum sebebini çözememiştim. Geçen gün şans eseri bu durumu fark ettim. 12V adaptör ile bu akşam deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı