Adata NVMe SSD'li Dell G3 3590 geç açılıyor

Melihhelp

Centipat
3 ay önce laptop aldım ve başlarda 10-15 saniyede açılırken şimdi 50-60 saniyelere çıktı. Performans moduna aldım, maksimum performans seçtim ama nafile. Windows Adata NVMe SSD 256 GB üzerine kurulu ve 140GB boş yer var. Sistemde i7 9750h, GTX1650, 8 GB RAM var. Sebebi ne olabilir acaba?

NVMe SSDlerde 256gb pek önermiyorlar dolunca hız düşüşü vs. olduğu için, bir hız testi yapıp atman mantıklı olacaktır.
Alakası yok, bilgini bir gözden geçir.
3 ay önce laptop aldım ve başlarda 10-15 saniyede açılırken şimdi 50-60 saniyelere çıktı. Performans moduna aldım, maksimum performans seçtim ama nafile. Windows Adata NVMe SSD 256 GB üzerine kurulu ve 140GB boş yer var. Sistemde i7 9750h, GTX1650, 8 GB RAM var. Sebebi ne olabilir acaba?
Dostum muhtemelen o diskin okuma yazma hızı ciddi seviyede düştü. HD Sentinel ile bir sağlığına bak, HD Tune ile de hata var mı diye.

Alakası yok, bilgini bir gözden geçir.

Dostum muhtemelen o diskin okuma yazma hızı ciddi seviyede düştü. HD Sentinel ile bir sağlığına bak, HD Tune ile de hata var mı diye.
Sağlık %99 olmuş hiçbir sorun yok gözüküyor bad sector gibi. Laptopu alalı daha yeni oldu niye olur ki bu ?
Sağlığını ve okuma yazma hızlarını paylaşmadan size yardım edemeyiz.
Sağlık %98e düşmüş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı