Adata SU630 SSD kullanmaya devam edilmeli mi?

Emri

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 1 yıldır Adata SU630 SSD'yi kullanıyorum şu ana kadar bir sorun olmadı ama Gigabyte 240 GB SSD indirime girmiş alsam mı diye düşündüm sizce alınır mı? Bir de Windows SSD'ye kurulu yeni SSD alınca Windows işini nasıl halledebilirim?

Arkadaşlar 1 yıldır Adata SU630 SSD'yi kullanıyorum şu ana kadar bir sorun olmadı ama Gigabyte 240 GB SSD indirime girmiş alsam mı diye düşündüm sizce alınır mı? Bir de Windows SSD'ye kurulu yeni SSD alınca Windows işini nasıl halledebilirim?

Uzatmaya gerek yok. Alın SSD'yi geçin. İleride sıkıntı çıkartmama ihtimali çok düşük.

Disk klonlama programları oluyor, onlarla halledebilirsiniz. Kullanılmalı mı sorusuna gelince, neden olmasın? İşinizi görüyorsa, problemi yoksa bence SU630'u yan depolama olarak kullanabilirsiniz. (Gigabyte SSD yi alıp tabii ki.)

SU630'un sorunu olmama gibi bir ibtimali yok. 😀

Ne nerede kullandıtsam hepsi hep sorunluydu. SU630'dan dediğiniz SSD'ye geçmek pek mantıklı değil.

Geri
Yukarı