ADATA SU650 düşük okuma/yazma hızı

Shansur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ürünü dün satın aldım. Windows'u kurdum fakat yazma okuma hızı az gibi geldi. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

İşlemci: Intel Pentium G4560
Anakart: Gigabyte H110M S2V DDR4

IMG_2924.JPG

Kutunun arkasında sağ üste bakarsanız "Max performance: Read up to 520 MB/s / Write up to 450 MB/s yazar. Yani klasik e kadar muhabbeti. 520 MB/s'e kadar yükselebilir diyor. Ancak daha altı da olabilir diyor. Sorun olduğunu sanmıyorum. Sadece diğer bileşenler gibi SSD'lerin hızlarında da fark olabiliyor. Ancak genel olarak ADATA SU650 modellerinde hızlar bu seviyede. Hatta bendeki epey bir yavaşmış. :D Sorun yok. BIOS güncelleyin. ADATA SSD Toolbox ile de SSD'niz için gerekli güncellemeleri yapın. Uygun fiyatlı olma sebebi bu. :D Ancak performans konusunda endişeniz olmasın.

ADATA Consumer

Adsız.png

Merhaba. Ürünü dün satın aldım. Windows'u kurdum fakat yazma okuma hızı az gibi geldi. Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

İşlemci: Intel Pentium G4560
Anakart: Gigabyte H110M S2V DDR4

Eki Görüntüle 363911
Anlık olarak ne hız alıyorsunuz? bende bu SSD yi dün sipariş ettim ve genel olarak millet pek memnun degil gibi, acaba kutusunu açmadan iade mi etsem diyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı