ADATA Swordfish 500 GB 497 TL

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 49
Club üyesi oluyorsun. Normalde bana direk geldi indirim. Ama sana ne zaman gelir bilemem.
Gelen kuponu. Kuponlarımdan kopyala kodu. Satıl al kısmından kupon ekleye yapıştır.

Hocam ben de üye oldum ama bu SSD'yi almak için kod vermedi, başka markaların kupon kodlarını verdi. Ne yapmam lazım?

Konu bütünlüğüne aykırı mesajım nedir bilgili moderatör ?

Mevcut konu altında "sigara fiyatları" ndan mı bahsetmişim ?

Ne kadar aykırı "gereksiz mesaj" imiş görelim hep beraber değerlendirelim...

Bu tutum hiç hoş değil... Forum kullanıcılarını gereksiz şeylerle kendinizden / technopattan soğuttuğunuz kanısındayım...

"Bilgili Moderatör" ün ilgisine...

Son düzenleme:
Şikayet değil de abimin hesabını 2 deda kapattılar çoklu hesaptan. 2.sefer açmadılar. Yıllardır kullanıyor hesabını. Defalarca yazmamıza rağmen açmadılar. Forumu sevmese bu kadar diretmezdi aslında. Hayır ban sebebini anlayamadık. İlla bir kanıt istiyorlarsa onu da sunabilirdik. Çoklu hesap ne alaka hala çözmüş değilim.

Şikayet değil de abimin hesabını 2 deda kapattılar çoklu hesaptan. 2.sefer açmadılar. Yıllardır kullanıyor hesabını. Defalarca yazmamıza rağmen açmadılar. Forumu sevmese bu kadar diretmezdi aslında. Hayır ban sebebini anlayamadık. İlla bir kanıt istiyorlarsa onu da sunabilirdik. Çoklu hesap ne alaka hala çözmüş değilim.

Evet naptıkları belli değil kafalarına göre

Yeni konular

Geri
Yukarı