Elektronik Adata XPG LANCER RGB DDR5 32 GB(1x32 GB) 6000MHz CL30 RAM Bellek 3.443 TL!

waltmeisterrr

Kilopat
DDR5 RAM'lar ile beraber Single-Dual channel arasında ki farklar azalmaya başlamasıyla tekli 32 GB bellekte artık bir seçenek olarak değerlendirebilir. 2x32'de bir seçenek ancak çoğu durumda overkill olur eğer Premiere Pro ile haşır neşir değilseniz.

CL30 için cidden bedava fiyat. En ucuz CL30 32 GB kit 9.000 lira. Almayı düşünenler 2. defa düşünmesin.

Hocam o fiyatlara bakmayın siz karaborsa ürün onlar bu yüzden yanıltıcı hangi çip kullanıldığı önemli ama yine de iyi fiyat. Geçen gün G.Skill trident Silver 6400MHz CL32 RAM aldım benim AMD sistem için dün gece ayarlayana kadar imanım gevredi. DDR5 RAM'ler artıyor hızlanıyor gecikmeleri düşüyor fakat anakart engeline takılıyorlar. 64 GB. RAM kullanmak isteyenler mutlaka 32x2 paket alsınlar 16x4'ten kesinlikle kaçın :)

@waltmeisterrr hocam sen AMD işlemcimi kullanıyordun?

Son düzenleme:
Hocam o fiyatlara bakmayın siz karaborsa ürün onlar bu yüzden yanıltıcı hangi çip kullanıldığı önemli ama yine de iyi fiyat. Geçen gün G.Skill trident Silver 6400MHz CL32 RAM aldım benim AMD sistem için dün gece ayarlayana kadar imanım gevredi. DDR5 RAM'ler artıyor hızlanıyor gecikmeleri düşüyor fakat anakart engeline takılıyorlar. 64 GB. RAM kullanmak isteyenler mutlaka 32x2 paket alsınlar 16x4'ten kesinlikle kaçın :)

@waltmeisterrr hocam sen AMD işlemcimi kullanıyordun?
Oyun sistemimde 5800X3D var hocam iş sistemimde ise 12600K mevcut. Yapmamı istediğiniz bir test varsa yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı