Çözüldü ADB sideload ile stock ROM kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Telefonuma Custom ROM ve recovery kurduktan sonra hiçbir şekilde fatboot modunda telefonu okumuyor bilgisayar. Sadece ADB sideload çalışıyor. Sideload ile orijinal recovery veya stock ROM kurma ihtimalim yok mu? Arkadaşlar cidden bıktım crDroid Custom recovery diye bir recovery var kurtulamıyorum. Yardım edin rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz Aygıt Yöneticisinde gözüküyor mu?
Hocam bir şekilde fastboot moduna aldım nasıl yaptım bilmiyorum. MiFlash denerken Erasing Failed diyor. Twrp kurmayı denerken No Such File Or Directory hatası veriyor. Nasıl düzelticeğim?

Hocam bir şekilde fastboot moduna aldım nasıl yaptım bilmiyorum. MiFlash denerken Erasing Failed diyor. Twrp kurmayı denerken No Such File Or Directory hatası veriyor. Nasıl düzelticeğim?
Twrp'yi nasıl kurmaya çalışıyorsunuz? fastboot flash "recovery.img dosyasının bulunduğu konum" şeklinde yaptınız mı?

Twrp'yi nasıl kurmaya çalışıyorsunuz? fastboot flash "recovery.img dosyasının bulunduğu konum" şeklinde yaptınız mı?
Aynı şekilde yaptım olmadı, kendi dosyasının içine atıp direkt twrp.img yaptım yine olmadı yok mu çözümü?

dir komutunu girip sonucu fotoğraf atar mısınız?
Hocam bu sefer yine kökten ne adb devices okuyor ne fastboot devices vallah kurtulamıyacağım gibi bundan.

Telefon Redmi Note 9

Cihazda fastboot ekranı aktif mi?
Hocam bu recovery yüzünden fastboot ekranı boş bir ekran olarak geçiyor. Recovery üzerinden kendi yerinde fastboot açılıyor. Anlık olarak düzeldi şuan fastboot ekranındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı