Adblock olmasına rağmen reklam çıkıyor

old toby

Hectopat
Daha fazla  
ASUS marka laptopta Adblock kurulu olmasına ragmen reklamlar çıkıyor. Bunun nedeni nedir? Farklı bir yol mu izlemem gerek? Yoksa bir şey mi yanlış?

Laptop yeni belki kurulu bir program yüzünden ad block etkin halde kapalı degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür programlar her türlü reklamı kaldıramaz. Mesela sitedeki resim olarak ayarlanmış reklamları kaldıramaz. Bir de program ne kadar yetenekliyse o kadar reklamı kaldırabilir. 🙂

Eğer facebook için diyorsan reklam çıkması normal. Çünkü reklamları sitenin içine yerleştiriyorlar. Bunu kullanıyorum, çok iyi çalışıyor.

Şu anda Opera kullanıyorum.
Ama Chrome da eklentiden istediğiniz ögeyi engelleyebiliyorsunuz. Hangi adblocke bilmiyorum ama, onun algılayamadığını siz ekleyebiliyordunuz.

Bu sebeple ben uzun zaman önce AdGuard kullanmaya başladım. Tavsiye ediyorum deneyebilirsin.

Her türlü reklam engellenebilir/kaldırılabilir. Mesela Hulu platformunun reklam destekli paketi var. Aynı şekilde Amazon Prime Video'nun içerisinde IMDb Freedive yani reklam destekli dizi/film içerikler var. Bunlar YouTube'dan farklı olarak reklamları videonun içerisine gömüyorlar/ekliyolar. Düşünün onları bile atlatmanın yolu var.

Kısacası AdGuard Premium önerebilirim. Ücretli bir uygulama/program. Deneme süresi var. Parasına değiyor. Kampanyalarını kovalayıp ömür boyu lisansını alırsanız daha iyi olur. Böylece her ay veya yıl para ödemekten kurtulursunuz. Cyber Monday, Black Friday gibi özel günlerde indirim yapıyorlar. Belki 14 Şubat'ta yine bir kampanya yaparlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı