ADC oynarken başlangıç itemi neye göre alınıyor?

akane

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, sorum ADC mainlere ve mumkunse Plat üstü arkadaşlara, bazen izliyorum e-sporculari veya Master ustu ADC mainleri, duruma gore uzun kilic 3 pot ile basliyorlar yeri geliyor doran ve tek potla basliyorlar. Bu neye gore tam olarak? Anlamadim, karsidaki Hero'ya gore muhtemelen biliyorum ama daha net anlamam icin birisi suna gore su diye ozet gecebilir mi?

Çıkacağın ilk iteme bağlı olarak değişir. Tek atan Draven buildi yapmak istiyorsan uzun kılıç alıp Draktarr'a gidersin, normal build yapmak istiyorsan Doran alıp öyle devam edersin.

Merhaba, sorum ADC mainlere ve mumkunse Plat üstü arkadaşlara, bazen izliyorum e-sporculari veya Master ustu ADC mainleri, duruma gore uzun kilic 3 pot ile basliyorlar yeri geliyor doran ve tek potla basliyorlar. Bu neye gore tam olarak? Anlamadim, karsidaki Hero'ya gore muhtemelen biliyorum ama daha net anlamam icin birisi suna gore su diye ozet gecebilir mi?
İtemi tamamlamanın önemli olacağı durumlarda ya da fazla poke lane oynanıyorsa 3 pot başlamak için.

Tamamen fikir yürüteceğim, oyun başında durtulmesi kolay şampiyonlara 3 pot alıp
maç başında canınızın yüksek kalmasını sağlayabilirsiniz. Samira, Vayne gibi şampiyonlarda dediklerim gecerli. Samira ve Vayne ilk 6 seviyede aşırı güçsüz olmasından dolayı takaslarin cogunu kaybediyor ve canı epey azalıyor. Bunun telafi edilmesinin en basit yolu fazladan pot almak oluyor bana kalırsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı