Çözüldü AdGuard'da "Sosyal ağ araçları filtresi" nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hacsiz seferi

Hectopat
Yer
Kalradya
Daha fazla  
1616568501431.png

Bu nedir?
AdGuard PWA'larda da çalışır mı?
AdGuard bedava mı?

Çözüm
Bazı siteler içeriklerin görüntülenmesi için sosyal medya butonları koyarlar. Mesela içeriği görüntülemek için sayfamızı beğenin, bunun yanı sıra bazı reklam içeren sitelerde indirme linklerinin açılması için sayfamızı takip edin vs. şeklinde butonlar yerleştiriyor. AdGuard'ın bu ayarı bahsettiğim şeyleri engeller. Açılmasını tavsiye ederim.
Sosyal ağları bloke ediyor. Keşke açıklamasını okusanız.
Okudum ama anlayamadım.
Ayrıca bedava olduğunu anladım ama PWA'larda çalışır mı?
1616570476860.png
Okudum ama anlayamadım.
Ayrıca bedava olduğunu anladım ama PWA'larda çalışır mı?
1616570476860.png
Neyse şimdi baktım da çalışıyor.

Bazı siteler içeriklerin görüntülenmesi için sosyal medya butonları koyarlar. Mesela içeriği görüntülemek için sayfamızı beğenin, bunun yanı sıra bazı reklam içeren sitelerde indirme linklerinin açılması için sayfamızı takip edin vs. şeklinde butonlar yerleştiriyor. AdGuard'ın bu ayarı bahsettiğim şeyleri engeller. Açılmasını tavsiye ederim.

Çözüm
Öyleyse açayım. Ben Twitter'da YT'de falan kapatıyor sanmıştım.

Geri
Yukarı