Giyim Adidas Galaxy 6 m ayakkabı 699 TL

Amazon'dan ne zaman indirimde Puma aldıysam hepsinin içi eridi ve file kısımları söküldü. Bence indirim diyerek düşük kalite ürünleri satıyorlar. Adidas için de aynı şey olacağını düşünüyorum.

''Bu fiyata genelde Adidas gibi markaların çöp modelleri oluyor''

Hocam dalga mı geçiyorsunuz acaba? Demek istiyorum ki Adidas'ın bu fiyata indirimsiz sattığı ayakkabılar genelde kötü oluyor. Örnek olarak bu model. Konusunu açtığım ayakkabının markasını bilmeyecek değilim hocam elbettte :)

Hocam dalga mı geçiyorsunuz acaba? Demek istiyorum ki Adidas'ın bu fiyata indirimsiz sattığı ayakkabılar genelde kötü oluyor. Örnek olarak bu model. Konusunu açtığım ayakkabının markasını bilmeyecek değilim hocam elbettte :)

Ben yanlış anlamışım, pardon.

Amazon'dan ne zaman indirimde Puma aldıysam hepsinin içi eridi ve file kısımları söküldü. Bence indirim diyerek düşük kalite ürünleri satıyorlar. Adidas için de aynı şey olacağını düşünüyorum.
Skechers, Puma vb. markalar Türkiye'de daha fazla ekonomik sınıfa ulaşabilmek için daha ucuza mâl ettikleri ürünleri satıyorlar.

Ben 650 liraya Hepsiburada'dan hoops 3.0 aldım 1100 lirayada Nike spor ayakkabı aldım. Rahatlık arıyorsanız uygun fiyata Nike alın şıklık arıyorsanız Adidas daha uygun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı