ADIDAS Ownthegame 2.0 ayakkabı 449TL

Uzun zamandır ayakkabı almak istiyordum. Fiyatına göre iyi bir ayakkabı olduğunu düşünüp sipariş oluşturdum. Yanlış bilmiyorsam son bir ayda gördüğü en dip fiyat.
Dostum yanlış anlama ama, bu kadar dandik bir ayakkabı nasıl 450 lira olabiliyor ya? Zamanında Air Max 97'yi 400 küsüre almıştım. Çok uçuk geldi fiyatı bana.

Dostum yanlış anlama ama, bu kadar dandik bir ayakkabı nasıl 450 lira olabiliyor ya? Zamanında Air Max 97'yi 400 küsüre almıştım. Çok uçuk geldi fiyatı bana.
Maalesef artık böyle fiyatlar. Bu hafta bende ayakkabı alacağım ve almışken 1000 TL'lik bir şey alacağım öbür türlü çabuk dağılıyorlar maalesef.

1-1.5 sene falan oluyor, elbette fiyatlar yükseldi o zaman 400 e aldığım ayakkabı şimdi belki 1000 lira ama bu kadar da fark etmesi şoka uğrattı beni.

Pandemi başlarken $1 = 6,5 TL seviyesinden $1 = 11,3 TL seviyesine geldiğimizi düşünürsek çok fark ediyor özellikle ithal markalarda.

Screenshot_1.jpg

Pandemi başlarken $1 = 6,5 TL seviyesinden $1 = 11,3 TL seviyesine geldiğimizi düşünürsek çok fark ediyor özellikle ithal markalarda.

Eki Görüntüle 1223021
Doc. Martens'i hiç söylemeyin hocam. Fırladı gitti. Replika almaktan başka şansımız kalmıyor artık.

Sitemizinde haklısınız ama arkadaşların da dediği gibi artık piyasa böyle maalesef. Belki markanın en dandik modeli ama 450TL şu an için gerçekten iyi bir fiyat. Aslında yazın alacaktım ama bulmuşken alayım dedim çünkü yazın daha da artacak belli ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı