Adidas'ta Base Court tarzındaki ayakkabılar iyi midir?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, Adidas'ın bu tarz ayakkabıları hoşuma gitti ama mağazasına gidip deneyimlemedim. Genelde Air Force Max 90 tarzı ayakkabı giyiyorum, çok sağlam ve rahatlar.
Bu tarz ayakkabılar sağlam mıdır ve deneyimleyen birisi bana sağlamlık ve konforluğu açısından bilgilendirebilir mi?
Bu tarz ayakkabıların ömürleri kaç yıl olabilir? Yani aşınma veya açılma gibi.

Ayrıca mağazasından başka orijinal uyguna alabileceğim site önerebilir misiniz?
Peşin fiyatına 6 ay taksit imkanı sunuyor.
Ayakkabı linkleri:

Ayrıca bana bu tarz günlük sağlam ayakkabı önerebilirsiniz.

Bu arada 40 numara giyiyorum linkteki ayakkabıları satın alanlar bir beden büyük alınması gerektiğini belirtiyor.

Son düzenleme:
Attığınız ayakkabıları çok bilmiyorum ama Adidas Superstar'a benzettim biraz bu modellere bakabilirsiniz;

Superstar ayakkabısı genelde her şeyin altına gittiği için tercih ediliyor rahatlığı günlük kullanım için çok güzeldir tavsiye ederim.

Kullanım süresi ise size göre değişmekte. Bir süre söylemek gerekirse 1,5 - 2 yıl çok rahat gider diye düşünüyorum.

Attığınız ayakkabıları çok bilmiyorum ama Adidas Superstar'a benzettim biraz bu modellere bakabilirsiniz;

Superstar ayakkabısı genelde her şeyin altına gittiği için tercih ediliyor rahatlığı günlük kullanım için çok güzeldir tavsiye ederim.

Kullanım süresi ise size göre değişmekte. Bir süre söylemek gerekirse 1,5 - 2 yıl çok rahat gider diye düşünüyorum.

Evet bunlara da baktım cidden güzel ayakkabılar aynısını abim de giyiyor ama uç kısmında ki bağlantı yerinde birazcık açılma yapmış tabii ne zamandır giyiyor bilemiyorum. 2 yıl götürse benim için yeterli bir de mağazada deneyim bazen tam numarasını giysem bile sıkı veya dar olabiliyor. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı