Adıma Açılmış Cenikon Aboneliği

SebinLi028

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Bu aralar karşılaştığım bir sorundan bahsedeceğim. Ben Vodafone abonesiyim bir gün Vodafone Self Servisten kiminle görüştüğüme bakayım derken hiç haberim bile olmadan Cenikon Aboneliği altında toplam 13,60TL alınmış. Ben de 542 ne kadar ücretli de olsa aramak durumunda kaldım. Bu aboneliği iptal ettirdim bana oyun satın aldığımı söylediler ve 0850 333 3699 nolu telefonu verip başından attılar. Bu numarayı araştırdım. Turkcell iFortune Servisine kayıtlı bir numaraymış. Bir şey yaparlar umuduyla kendi servisleri olduğu için Turkcell ile görüşeyim dedim. Onlarda size verilen telefonla görüşün deyip başından attılar. Hem kendi servisin hem de özel servis diye bir şey yapamıyorsun ne alakaysa artık. Üstelik ben böyle bir servise abonelik bile oluşturmadım.

İçinizden böyle bir durum ile karşılaşanlar var mı?
cenikon.png
ss1.jpg
ss2.jpg
012017.png
022017.png
032017.png
042017.png
052017.png
122016.png

Düzeltiyorum. Toplam 25TL mi kesmişler. Arkadaş bu ne Allah aşkına ya habersiz abonelik nedir.:mad:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı