AdımPara kullanılmaz

İşletim sistemi
Android
Bugün gelen güncelleme ile bütün öğelerin paraları artmış ve puan kasmak resmen çileye dönmüş. Telefonunuzu reklam bombası uygulamasına emanet etmek istemeyenlere önerimdir. Kullanmayın artık.
Kullanan kaldı mı cidden 1 yıl önce indirmiştim okula falan giderken kullanıyordum sonra bir güncelleme geldi ve bütün adımparalar gitti çoğu kişide bu oldu zaten saçma sapan uygulama.

Bildigim kadarıyla dolandırıcı bir yer degil mi?

Şu an için öyle ama bundan bir 4 ay öncesine kadar temiz kasılıyordu aşırı az reklam ve bol puan veriyordu. Sonra yönetime kim geçtiyse ya da programcıya bir şey oldu belli ki sonra sıkıntı çıktı işte.(1 kereliğine 20 TL Steam cüzdan kodu almıştım)

Şu an için öyle ama bundan bir 4 ay öncesine kadar temiz kasılıyordu aşırı az reklam ve bol puan veriyordu. Sonra yönetime kim geçtiyse ya da programcıya bir şey oldu belli ki sonra sıkıntı çıktı işte.(1 kereliğine 20 TL Steam cüzdan kodu almıştım)

8 ay önce talep oluşturdum bu güne kadar ödüllüm verilmedi.

Hocam zarar ettiler adamlar kullanıcılardan kazandığı paranın çoğunu kullanıcılar dağıtıyorlardı bir de hile olayları çıktı haklılar yani.

Bedava peynir fare kapanında olur, Youtube'a 3-5 tane hediye gönderdiğini iddia eden video yollamışlar o kadar. Bu tür uygulamalar hep vardı.

Kanka aslında sen bu uygulamayı bir şey kazancam amacıyla değil "zaten yürüyeceğim bari bir işe yarasın" amacıyla kullanman lazım bende kullanıyorum Valorant VP aldım 3 ayda evet uzun bir süre ama o 3 ay her türlü geçecekti bari bir işe yaradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı