Adını Göklere Yazdım

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Adını göklere yazdım B787. Linkte detayları var :) Cidden uzun bir uçuş olmalı. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Adını göklere yazdığımız uçak hakkında kısa bir bilgi de verelim :)

"Boeing 787, 7 Temmuz 2007'de tanıtımı gerçekleştirilen Boeing firmasının 14 yıl aradan sonra üretime geçtiği yeni model yolcu uçağı.
Boeing 787 Dreamliner'ın en önemli özelliği şimdiye kadar yapılmış yolcu uçaklarının en verimlisi olması; kendi sınıfındaki diğer uçaklardan %20 daha az yakıt tükettiği iddia ediliyor. Yolcu kapasitesi 290-330 kişi arasından modeline göre değişmekte. Toplam 4 gövde modeli ile satışa sunulacak. Modeline göre menzili 2500 ile 8500 deniz mili arasında değişebilecek. Tam yüklü ağırlığı 165 ile 245 ton arası olan uçak 2011 yılında servise girmiştir."

maxresdefault.jpg

Bu uçağı zaten üretme sebeplerinden birisi 747 modelinin gereksiz maliyetli ve artık tercih edilemez durumda olması yüzünden pazarda yerini kaybetmemek için yapılmıştı. Bir uçak havaalanında kapladığı yere göre de ücret ödediğinden 747 ve A380 modelleri her firmaya cazip gelmiyor maalesef:)

Evimin üstünden B777 geçmiyor diye isyan ediyorum ben, ne maliyeti abi :D "Başlarım onların maliyetlerine." Lütfen artık evimin üstünden B777 geçebilir mi? Sıkıldım A320, B737'lerden. Kime sesleneyim buradan. Şuan duygulandım...

Standart zaten ama iş görür. Arkadaşta Saitek X52 vardı ondan sonra geri kalan hepsi aynı geliyor artık bana:)
Keşke bizde de olsa; Ama yok işte :D Hiç yoktan iyidir; Joystick işlevini görsün, o zevki bana versin, bana yardımcı olsun; Yeterli :D X-Plane 11'in grafiklerine aşık oldum bu arada :D Low'da oynuyorum kasmıyor. İşin garip kısmı lowda bile grafikler muhteşem ötesi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı