Adını hatırlayamadığım eski askeri savaş oyunu

Alihan75

Hectopat
Eskiden oynadığım (2006-2009) bir oyun vardı. Askeri FPS savaş oyunu. Call of Duty tarzı. Uzun süredir arıyorum ama bulamadım. Hatırladığım şeylerse oyun bir helikopterde başlıyor. Yanımızda arkadaşlarımız da var. Sonra bu helikopter F16 ile vurulup düşüyor. Oyun ormanda geçiyor. Ormanın içinde dikenli tuzak da vardı "1,2,3" gibi sayılarla arkadaşlarımızı yanımıza çağırabiliyoruz. Oyunun kapağında siyah "T" sembolü de vardı. Hatırladıklarım bu kadar. Hangi oyun olduğunu bilen var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. İyi günler.

teen-rating.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden oynadığım (2006-2009) bir oyun vardı. Askeri FPS savaş oyunu. Call of Duty tarzı. Uzun süredir arıyorum ama bulamadım. Hatırladığım şeylerse oyun bir helikopterde başlıyor. Yanımızda arkadaşlarımız da var. Sonra bu helikopter F16 ile vurulup düşüyor. Oyun ormanda geçiyor. Ormanın içinde dikenli tuzak da vardı "1, 2, 3" gibi sayılarla arkadaşlarımızı yanımıza çağırabiliyoruz. Oyunun kapağında siyah "t" sembolü de vardı. Hatırladıklarım bu kadar. Hangi oyun olduğunu bilen var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. İyi günler.

Eki Görüntüle 405476

Aga buldun mu benim de aklımı kemiriyor neydi?

Eskiden oynadığım (2006-2009) bir oyun vardı. Askeri FPS savaş oyunu. Call of Duty tarzı. Uzun süredir arıyorum ama bulamadım. Hatırladığım şeylerse oyun bir helikopterde başlıyor. Yanımızda arkadaşlarımız da var. Sonra bu helikopter F16 ile vurulup düşüyor. Oyun ormanda geçiyor. Ormanın içinde dikenli tuzak da vardı "1,2,3" gibi sayılarla arkadaşlarımızı yanımıza çağırabiliyoruz. Oyunun kapağında siyah "T" sembolü de vardı. Hatırladıklarım bu kadar. Hangi oyun olduğunu bilen var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. İyi günler.

Eki Görüntüle 405476
Bahsettiğiniz jet buna benziyor muydu? Vietnam Savaşı dönemi F-16 diye bir şey yoktu :D
1920px-Croatian_MiG-21_%28cropped%29.jpg

Konu hortlamış ama soruyu soran arkadaş hala aktif olduğuna göre yazalım. Conflict: Vietnam olmalı oyununuz.

Galiba ben baya bilinmeyen bir oyun oynamışım. Nerden bulduğumu da bilmiyorum ki. Teşekkür ederim ama bunlar da değil :(
Aradan aylar geçmiş. Bulabildiniz mi oyunu. Bi de nasıl başladığını hatırlamıyorum ama oyun Medal Of Honor olabilir.

Geri
Yukarı