Adını hatırlayamadığım Oyun

EnesArmagan@

Hectopat
Daha fazla  
Bir platform oyunu vardı. Böyle farklı bölümleri vardı. Her oyun bir kilitle açılıyordu. Yani aşamalı bir oyundu. Karakter sonice benziyordu. İşte ormanda oluyordu yada su altında bölümleri vardı. Bir türlü çıkaramadım.

Abi benim de eskiden oynadığım bir oyun vardı korsandık galiba ya da benzeri birşey olay şöyle assasians creed tarzı böyle atlama zıplama olayları var oyunda bol bol puzzle var hatta koca koca küp şeklinde taşları itekliyorduk ara sıra korsanlarla kılıç çarpıştırıyoruz bazen maymunlar saldırıyor (emin değilim) hatta yanlış hatırlamıyorsam oyunun ilk bölümünde sahildeyiz karşımız da koca bir gemi var galiba kıyıda batmıştı sol tarafımız da top var topla sağ tarafımızdaki kapıya ateş ediyorduk ya düşünüyüorum düşünüyorum hatırlayamadım steam da bulamadım yok mu bilen şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Abi benim de eskiden oynadığım bir oyun vardı korsandık galiba ya da benzeri birşey olay şöyle assasians creed tarzı böyle atlama zıplama olayları var oyunda bol bol puzzle var hatta koca koca küp şeklinde taşları itekliyorduk ara sıra korsanlarla kılıç çarpıştırıyoruz bazen maymunlar saldırıyor (emin değilim) hatta yanlış hatırlamıyorsam oyunun ilk bölümünde sahildeyiz karşımız da koca bir gemi var galiba kıyıda batmıştı sol tarafımız da top var topla sağ tarafımızdaki kapıya ateş ediyorduk ya düşünüyüorum düşünüyorum hatırlayamadım steam da bulamadım yok mu bilen şimdiden çok teşekkür ederim. :)
Herkül olabilir başları herkül gibi anlattın :D.

Beyler çok eskiden oynadığım bir oyun vardı. 2000 li yıllarda çıkmıştı ve çok serisi vardı 8 tane falan, 2D, pixel ve tamamen üstten bakmalı gölgelendirme gibi birşeyler bulunmayan. Steam gibi bir platformdada bulunmuyor kendi internet sitesi vardı.

Oyunda hatırladığım birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunda hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz ve Q ve E tuşlarıyla dönüyoruz. hareketimiz kare kare ilerliyor ve her hareketimizde düşmanlarda hareket ediyor. Biz bir erkeğiz ve sinekleri öldürüyoz oyunun en başında ilerleyen bölümde bi tane adam geliyor adamın elinde sopa var aynı bizim kılıç işlevi görüyor ondan kaçmaya çalışıyoruz sadece belirli yerlerde öldürebiliyoruz ve bizi takip edeceği rota ekranda gözüküyor.

Yardımcı olursanız sevinirim belki bileniz vardır.
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı