Adını unuttuğum esrarengiz film

Arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar iyi sabahlar dilerim.
Tam hatırlayamıyorum hatırlayabildiğim kadar size bir film tarif etmek istiyorum belki bileniniz çıkar

Filmin konusu 3 tane kardeş vardı en büyükleri erkek onun bir küçüğü kız ve en küçük kız çocuğu anne ve babaları bunları terk ettiği için yetiştirilme yurtlarına gönderilmişler ne zaman bir aile gelip herhangi bir tanesini alıp götürünce hep depremler doğal olaylar oluyor ve alan aile tekrar geri getiriyordu. Onlarda farkında değildi ama özel güç gibi bir şeyleri vardı tam hatırlayamıyorum. Bunların peşinde bir de kötü adam vardı hatta en son sahnede küçük kızı gemi tarzı bir şeyde yakmaya çalışırken kardeşleri kurtarıyordu. Kafa karıştırmak gibi olmasın film ingiliz filmi diye hatırlıyorum eğer bilenleriniz varsa yazarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Talihsiz Serüvenler Dizisi
çok teşekkür ederim hesabımın mailini yeni hatırladım girdim ve cevabınızı koydum çok teşekkürler tekrardan
Talihsiz Serüvenler Dizisi dediğiniz film. Netflix'de çok güzel bir dizisi mevcut, izlemenizi öneririm.
Size de çok teşekkür ederim çok sağolun küçükken izlediğim için tam net hatırlayamamıştım çok güzel oldu bu dizinin adını öğrenmek tekrar izleyeceğim
Bende merak ettim.
Dostum belki mesajı benden önce görmüş olabilirsin ama ben yine de tekrar hatırlatayım filmin adı Talihsiz Serüvenler'imiş çok mutlu oldum

Yeni konular

Geri
Yukarı