Adobe After Effects eksik renderlıyor

ismailguven

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İthalat ve İhracat Personeli
Merhaba arkadaşlar, ben ilk defa After Effects ile bir video yaptım. Videoya 3D efektli yazı ekledim fakat videoyu renderladığım zaman eklediğim 3D efektli yazılar renderlanmıyor. Sadece ilk başta eklediğim video aynı şekilde renderlanıyor. Görseli ekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

S.JPG

Merhaba arkadaşlar, ben ilk defa After Effects ile bir video yaptım. Videoya 3D efektli yazı ekledim fakat videoyu renderladığım zaman eklediğim 3D efektli yazılar renderlanmıyor. Sadece ilk başta eklediğim video aynı şekilde renderlanıyor. Görseli ekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 692954

Doğru kompozisyonu renderladığınızdan emin olun. Sadece videoyu renderlıyor olabilirsiniz.

Doğru kompozisyonu renderladığınızdan emin olun. Sadece videoyu renderlıyor olabilirsiniz.

Hocam doğru kompozisyonu seçtiğim halde yine olmuyor. Hala bulamadım. 1 saattir sadece bunu arıyorum. :) Hocam şimdi fark ettim tikli olan kısımda Off (Final Quality) yaptığım zaman 3D textlerim görünmüyor. Fast Draft yaptığımda ise görünüyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Gölgelendirme ile alakalıymış. Nasıl çözdüğümü bende bilmiyorum gölge ayarlarıyla oynadım ve düzeldi :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı