Adobe Dreamweaver CS6 ile site yapılır mı ?

Yapılır tabi ki. Ama tek dreamweaver ile profesyonel birşey çıkmaz. Basit HTML kodlarla başlayıp, CSS ile süslersin. İlerledikçe jquery ve php lazım olur.
Tabi bunlar belli bir bilgi birikimi gerektiriyor. Hevesliysen, ben sana yardımcı olabilirim.

Zaten kodlama bilmeyen kişi Dreamweaver CS5 olur CS6 olur veya Dreamweaver CC olur. Bunlarla Web sitesi yapabilir ama Dreamweaver kullanmakta ayrı bir bilgi ister Div yapısını ve Css kullanımı bilgisi ister. İyi araştırma ve okuma deneme yanılma bıkmamak zaman ayırmak gereklidir sabır etmelidir.
Web sitesi yapmak gerçekten zahmetli bir iştir. Wordpress en çok kulanılan blog'lama sistemidir. Aslında son derece basittir. Eğer Dreamweaver ile yapamam ben bunları dersen Wordpress iyi bir fikirdir ama onuna kurmak ve iyi bir site haline dönüştürmek biraz bilgi ister. Gene en iyisi biraz eğitim alman arkadaşım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı