Çözüldü Adobe Illustrator 2020 ve Adobe Photoshop 2020 boya kovası yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
W
Araç Çubuğunda bulunan üç noktaya tıklayarak "Araç çubuğunu düzenle" seçeneğine bas. Ardından açılan sekmeden istediğin araçları menüye ekleyebilirsin.

Ekran Alıntısı.PNG

Araç çubuğundaki üç noktaya sağ tıkla.

2.PNG

"Araç Çubuğunu Düzenle" adlı sekmeye gir.

3.PNG

Sol tarafta bulunan araçlar pasif araçlar. Sağ taraftakiler ise panelde gözükenler.

4.PNG

Sürükle bırak yöntemiyle istediğin aracı sol panele sürükle.

5.PNG

Eklenmiş oldu. Şimdi bu sekmeyi kapatalım.

6.PNG

Sonuç olarak istediğimiz araç eklenmiş oldu.
Araç Çubuğunda bulunan üç noktaya tıklayarak "Araç çubuğunu düzenle" seçeneğine bas. Ardından açılan sekmeden istediğin araçları menüye ekleyebilirsin.

Ekran Alıntısı.PNG

2.PNG

3.PNG

Sol tarafta bulunan araçlar pasif araçlar. Sağ taraftakiler ise panelde gözükenler.

4.PNG

5.PNG

6.PNG

Çözüm

Eki Görüntüle 741573

Eki Görüntüle 741574

Eki Görüntüle 741575

Eki Görüntüle 741576

Eki Görüntüle 741577

Eki Görüntüle 741578

ben çizdiğim şeyleri boyamak istiyorum boyuyorum ama içine göz çizip onu da boyamak istediğim de her şey gözün rengi oluyor onu nasıl yapıcam Abode photoshop buldum boya aracını ama abode ıllustrator de canlı boya aracını buldum sadece oda böyle hata veriyor

Ben çizdiğim şeyleri boyamak istiyorum boyuyorum ama içine göz çizip onu da boyamak istediğim de her şey gözün rengi oluyor onu nasıl yapacağım Abode Photoshop buldum boya aracını ama Adobe Illustrator'de canlı boya aracını buldum sadece oda böyle hata veriyor.

Boya kovasını çizim yaptığın katmana uygula. Farklı katmana uygularsan tamamı boyanır. Ek olarak çizdiğin şeylerin kenarlarında boşluk olursa taşabilir.

Geri
Yukarı