Adobe Illustrator Çözünürlüğü Ayarlandığı Gibi Olmuyor

Sciuga

Decapat
Herkese iyi günler öncelikle. Adobe Illustrator kullandığımda ya da Photoshop CS6 kullandığımda ve bir şey yapıp PNG ya da JPG ile kaydettiğimde çözünürlük yaptığım gibi gelmiyor. Yazılar daha bozuk oluyor, resim daha büyük oluyor. Bunlar gibi sorunlar yaşıyorum, çözümü nedir acaba? Buna ek olarak tasarım yapabileceğim bir uygulama önerileriniz varsa alırım. Ücretsiz ya da Steam'de satılan ücretli bir uygulama olabilir.

1920x1080 ve 120Hz bir laptop kullanıyorum, belirtmek istedim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler öncelikle. Adobe Illustrator kullandığımda ya da Photoshop CS6 kullandığımda ve bir şey yapıp png ya da jpg ile kaydettiğimde çözünürlük yaptığım gibi gelmiyor. Yazılar daha bozuk oluyor, resim daha büyük oluyor. Bunlar gibi sorunlar yaşıyorum, çözümü nedir acaba? Buna ek olarak tasarım yapabileceğim bir uygulama önerileriniz varsa alırım. Ücretsiz ya da Steam'de satılan ücretli bir uygulama olabilir.

1920x1080 ve 120Hz bir laptop kullanıyorum, belirtmek istedim. Teşekkürler şimdiden.

Illustrator üzerinden logo yaparken SVG olarak kayıt ederseniz bozulma olmaz, eğer bulanık olmasını istemiyorsanız kalite ayarını yüksek yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı