Adobe para iadesi alabilir miyim?

no.name.nb

Hectopat
Merhaba. Deneme süresi almıştım karta para yatırınca da otomatik olarak Adobe 125 TL abonelik ücreti kesti. Aboneliği iptal ettim para iadeniz gelecek dedi fakat hala gelmedi. Ne yapmalıyım?

1668505752444.png

Hadi ya, bu Adobe çok serefsiz. Müşteri hizmetleri ile görüşürken yazışma olarak, cevap veremediklerinde kapativeriyorlar benim paramida geri vermeyecekler herhalde oyle görünüyor.
vermeyebilirler

Hadi ya, bu Adobe çok serefsiz. Müşteri hizmetleri ile görüşürken yazışma olarak, cevap veremediklerinde kapativeriyorlar benim paramida geri vermeyecekler herhalde oyle görünüyor.
ben birde öğrenci indirimiylemi ne almıştım normal üyelik olsa karttaki tüm parayı çekerlerdi

Vermeyebilirler

Ben bir de öğrenci indirimiylemi ne almıştım normal üyelik olsa karttaki tüm parayı çekerlerdi

Zaten Adobe'ye üyelik alacaksanız kesinlikle sanal kart üzerinden alın soyguncu bunlar çok duydum milletin tüm parasını çekiyorlarmış. Orijinal alalım korsanla uğraşmayalım virüsle falan diye parasını verip alalım diyoruz adamların yaptığı şeye bak. Hep tekel olmasından kaynaklanıyor bunlar.

Zaten Adobe'ye üyelik alacaksanız kesinlikle sanal kart üzerinden alın soyguncu bunlar çok duydum milletin tüm parasını çekiyorlarmış. Orijinal alalım korsanla uğraşmayalım virüsle falan diye parasını verip alalım diyoruz adamların yaptığı şeye bak. Hep tekel olmasından kaynaklanıyor bunlar.
bugün para iadesini verdi 1 ay geçti ama verdi bugün

Yeni konular

Geri
Yukarı