Adobe Photoshop CS6 açılmıyor

kriglee

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Adobe Photoshop CS6 kullanıyorum ancak 32 Bit'ten 64 Bit'e geçince Photoshop açılmadı. Birçok yöntem denedim yönetici olarak başlattım uyumluluk değiştirdim gibisinden. Veya şöyle diyeyim: Farklı bir Photoshop programı var mı paint.net hariç?

Bende de bozuldu. Açıp kullanmaya başladıktan kısa süre sonra aniden donuyor, uyarı vermiyor ve bazen kapanmıyor bile. Aynı sorunu başka bir PC'de yaşadım ama kendiliğinden düzeldi. Benim PC düzelmiyor ama. Sildim yükledim, başka sürümleri denedim, bütün önerilen ayarları denedim, Creative Cloud'u sildim... Bir türlü düzelmedi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1530012

Merhaba. Ben Adobe Photoshop CS6 kullanıyorum ancak 32 Bit'ten 64 Bit'e geçince Photoshop açılmadı. Birçok yöntem denedim yönetici olarak başlattım uyumluluk değiştirdim gibisinden. Veya şöyle diyeyim: Farklı bir Photoshop programı var mı paint.net hariç?

CS6 yerine CC sürümünü kullanmanızı öneririm. CS6ya ek olarak timeline özelliği de mevcut ve daha yeni sürüm. Sistemin pek iyi olmasa bile CC 2018 falan deneyebilirsiniz

Geri
Yukarı