Adobe Photoshop CS6 İçin Yazı Efektleri

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Photoshop CS6 için yazı efektleri vb gibi şeyleri indirebileceğim bir site var mı? Önerebilir misiniz? Düz yazı efektleri var ve pek güzel bir şey çıkaramıyorum ortaya. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Photoshop CS6 için yazı efektleri vb gibi şeyleri indirebileceğim bir site var mı? Önerebilir misiniz? Düz yazı efektleri var ve pek güzel bir şey çıkaramıyorum ortaya. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Bence CS6 tek başına yetersiz bir program. Ben kesme işlemleri için Paint'i Ufak efektler için Photoscape'yi büyük işler için CS6'yı kullanıyorum.

CS4, CS5, CS6 bu arttıkça yenilikler artıyor ne demek CS6 kötü?

Her zaman seri arttıkça örneğin kasalar ekran kartları ve işlemciler serileri arttıkça eskilerine nazaran her zaman daha çok yeniliklere sahip olurlar.

Sadece CS6 ile bütün işlerini halledebilirsin. Fazladan program kurarak bilgisayarını çöplüğe çevirme.

Hiç pohotoshop eğitimi aldın mı?
CS6'nın desteklediği bir formatsa hiç bir yere atmana gerek yok sürekle CS6 ekranına bırak veye çift tıkla aç.
Ben ilk eğitimi Bilge Adamın photoshop eğitim videoları vardı oradan öğrendim sanada tavsiye ederim. Sanra kendini bir şekilde geliştiriyorsun. :D

Bence CS6 tek başına yetersiz bir program. Ben kesme işlemleri için Paint'i Ufak efektler için Photoscape'yi büyük işler için CS6'yı kullanıyorum.

Elinde Photoshop gibi bir usta program varken diğer programları kullanman bana göre çok saçma . Aklına ne esiyorsa Photoshop programında dilediğini yapabilirsin. Bir profesyonel Grafiker gözüyle sana söyleyebileceğim bu kadar , gerisi sana kalmış .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı