Adobe Photoshop kopyala komutu tamamlanamadı seçili alan boş olduğu için hatası

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Selam. Boru gibi bir şeyi kopyala yapıştır ile 2 tane yaptım fakat bir yerdeki beyaz rengi alttaki gibi siyah yapmak isteyip kopyaladığımda kopyala komutu tamamlanamadı seçili alan boş olduğu için hatası aldım. Ne yapabilirim?

Selam. Boru gibi bir şeyi kopyala yapıştır ile 2 tane yaptım fakat bir yerdeki beyaz rengi alttaki gibi siyah yapmak isteyip kopyaladığımda kopyala komutu tamamlanamadı seçili alan boş olduğu için hatası aldım. Ne yapabilirim?
Hangi katmandaki nesneyi kopyalamak istiyorsan o katmanı seçin daha sonra kopyalama işlemi yapın.

klonladığım demirin üstündeki beyazliğı silip üstünede ortadaki demirin üstündeki şeyi koymak istiyorum

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-20_173012231.png
    resim_2022-11-20_173012231.png
    992,5 KB · Görüntüleme: 111
1668975122974.png
Bak bu bölgeyi kopyalamak istiyorsan, orjinal kısımdan o bölgeyi kopyala, yerleştir ve boyutunu ayarla.
Sonra birbirine çok benzemesin diye, dosyayı kaydet, katmanları birleştir, üstünü değiştirmek istediğin yere gel ve seçip clone brush veya content aware fill ile halledersin.

Katman çalışırken isim verip gruplama yaparsan çok daha kolay çalışırsın, akli dengeni korur genelde, her programda.

Yeni konular

Geri
Yukarı