Adobe Photoshop WEB için Kaydet Dedikten Sonra "İşlem Tamamlanamadı" Hatası

RogueD1

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Merhaba gençler. Adobe Photoshop CC 2017'de çalışmalarımı WEB için kaydet (eski) ayarını kullanarak kaydetmeye çalışırken böyle bir hata ile karşılaşıyorum, yardımcı olur musunuz? Daha önce böyle bir şey olmuyordu. Adobe After Effects programını kurduktan sonra olmaya başladı. Şimdiden teşekkürler.
1525949677045.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaydetmeden önce videonun FPS'ini arttırdınız mı veya herhangi bir renk ayarıyla oynadınız mı?

Merhaba, aynı sorunla bende karşılaştım. Adobe ayarlarının tutulduğu klasörü tamamen sildikten sonra herşey normale döndü. İşte o klasörün yolu.
C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming\Adobe\
Bulmakta sorun yaşıyorsanız işletim sisteminin kurulu olduğu dizinde (benim için bu dizin C:/ ) *Roaming* terimini aratabilirsiniz. Adobe klasörü en başta çıkacaktır.
Problemin kaynağı ps tarafından en son kayıt edilen alanın aranıp bulunamaması. Biraz daha açarsak en son USB belleğe kayıt yapıldıysa ve o an bellek takılı değilse hatayı almanız normal. Aynı porta aynı belleği taktığınızda ise hatasız şekilde kayıt ekranına ulaşabilirsiniz. Önbellek klasörünü silmeden sorunu ortadan kaldırmak için hatasız kayıt ekranına ulaştığınızda mevcut çalışmayı yerel diskte bir alana kayıt etmeniz yeterli. Sonrasında belleksiz açmayı denediğinizde de sorun yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı