Adobe Premier CS6 GoPro Hero 4 Videolarında Kasması

Spawn999

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Adobe Premier CS6 kullanıyorum. Sony A7 II kameramla 1080p çektiğim 25 ve 50 FPS çekimlerim de hiçbir sorun yok. Lakin arkadaşımdan GoPro Hero4 ödünç aldım.
Adobe Premier'e görüntüleri atıyorum görüntüleri açıyor. Ancak görüntüler oynarken 2-3 sn. akıyor ve sonra ses akıyor, süre akıyor görüntü ise donuyor. Yer yer hem A7 II hem GoPro Hero 4 ile çektiğim videolarımı kurgulayacağım. O yüzden GoPro'nun kendi programında çalışmak istemiyorum Adobe'a yıllardır alışmış bir insan olarak.

Sony'de çektiğim videolar GoPro'dan daha kaliteli. Yani kasma yapmasını anlayamıyorum. 120 FPS çeksem belki diyeceğim ama yine 50 ve 25 kare sonuçta. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videonun bitrate değeri yüksek olabilir. Videoyu sekansa koyduğunuzda enter tuşuna basın işlem bittiğinde rahat oynatabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı