Çözüldü Adobe Premier Pro 2020 hata vermeden açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Decorous

Decapat
Daha fazla  
1603045243754.png

Hocam resimdeki gibi. Bu ekran geliyor ardından kapanıyor, yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Güncellediysen eski Premier Pro'nun önbellek dosyaları ile çakışıyordur. SLCache klasörünü SLCACHE_OLD olarak değiştir. C:\Program Files (X86)\Common Files\Adobe

Bu durumda Premier Pro'nun ayarlarını sıfırlamanı da öneririm. Açmak için tıkladığın sırada CTRL+ALT+SHIFT kombinasyonunu uygula. Ayarları sıfırlamak istediğinden emin misin gibisinden bir soru yönelttiğinde yes diyip sıfırla.
Güncellediysen eski Premier Pro'nun önbellek dosyaları ile çakışıyordur. SLCache klasörünü SLCACHE_OLD olarak değiştir. C:\Program Files (X86)\Common Files\Adobe

Bu durumda Premier Pro'nun ayarlarını sıfırlamanı da öneririm. Açmak için tıkladığın sırada CTRL+ALT+SHIFT kombinasyonunu uygula. Ayarları sıfırlamak istediğinden emin misin gibisinden bir soru yönelttiğinde yes diyip sıfırla.

Son düzenleme:
Çözüm

Allah razı olsun senden ya. Bir haftadır başka bir sorunla uğraşıyordum buna benzer, senin sayende ben de çözdüm. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı