Adobe Premier Pro CC 2018 Donma Sorunu

PODOLOG

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli izmit
Daha fazla  
Meslek
Hemşirelik
Yeğenim için video yapıyordum, 2.5 saattir uğraştığım videoya indirdiğim geçiş efektlerini uygulamak için file sekmesinden öpen project seçeneğine tıkladım ama imleç döner ya, yanıt vermediğinde o şekilde kaldı. Görev yöneticisinden kapatsam bu sefer kaydetmeden çıkacak. Başıma geldi çünkü demin. Bitirmiştim render alırken de aynısı oldu. Ne yapmalıyım bekleyeyim mi, çözümü var mı bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce bir çizgi program korsan mı ? Orjinal ise Adobe şirketine ticket atın. Bir tool programı yolluyorlardı sanırım. Eski çalıştığım şirkette Photoshopta aynı sorun olmuştu. Yetkili bir arkadaş TeamViewer programı ile bağlanıp sorunu çözmüştü.

İnce bir çizgi program korsan mı ? Orjinal ise Adobe şirketine ticket atın. Bir tool programı yolluyorlardı sanırım. Eski çalıştığım şirkette Photoshopta aynı sorun olmuştu. Yetkili bir arkadaş TeamViewer programı ile bağlanıp sorunu çözmüştü.
Sanırım beklemem gerekiyormuş, PC'yi bırakıp mutfağa odaya falan gittim 20 DK sonra pencere açılmış kendine gelmişti. :D Bu arada program orjinal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı