Adobe Premiere Pro'da zaman çizelgesine attığım videolar unlik şekilde geliyor

bra

Femtopat
Daha fazla  
Adobe Premiere Pro'da zaman çizelgesine attığım videolar ( unlik ) olmuş şekilde geliyor. Sildim tekrar yükledim yine aynı, su konuyu umarım anlatabildim ve çözümü bulan vardır umarım iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Timeline'da videoya sağ tıklayıp oradaki unlink seçeneğini kaldırmayı denedin mi?

Dosya Ekleri

• f.png
    f.png
    78,8 KB · Görüntüleme: 360
Aynen deniyorum olmuyor aslında sorum şu tam olarak videoyu yeni rendera başlıyacağımda videoyu atıyorum zaman çizelgesine ve video normalde ayrılmaz sonradan unlik yaparak ya da link yaparak ayırırız değil mi işte videoyu sağa sola atarken bakıyorum ayrı tam tarif edemediğim için biraz uzun yazdım kusura bakma bu sorun gerçekten edit yapmamam büyük sorun oluyor tahmin edebiliyorsundur umarım yanıtın vardır teşekkürler şimdiden :)

Unlink yaparak editlersen çok ince edit yapman gerekir yoksa ses kayması olur. Unlink yapmadan editini yap en son değiştirmek istediğin yerleri unlink yaparak ayırırsan işin daha kolay olur.

Sorumu hala düzgün soramadığımın farkındayım olay şu videoyu edit için seçiyorum çizelgeye attığımda video ses ve görüntü ayrı geliyor ikisini seçip link diyorum ver birleşmiyor senin anladığın ise videoyu atıp Unlik yapamıyorum sanıyorsun sanırım normalde videoyu attığımızda görüntü ve ses birleşmiş olur Unlink ya da link yaparız ayrılır benim ayarlarda problem var sanırım direk ses ve görüntü ayrı geliyor umarım şimdi anlatabilmişimdir ilgin için teşekkür ederim :) inan ufak bir ayar insanın sinirlerini alt üst eder mi ediyormuş.

Anladım o zaman senin Proxy'le edit yapman gerekiyor. Çözünürlükten dolayı ses ve görüntü ayrı geliyor olabilir. Timeline'ın üzerinde toggle proxies adında bir seçenek var onu ekleyip bir daha dener misin? Eğer bulamazsan bu videoda dakika 5:15'da gösteriyor, bu linkten bakabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır daha önce böyle bir dorun yoktu sistemim kaldırıyor problem yok teşekkür ederim sanırım sorunumu çözemiyeceğim :)

Hayır daha önce böyle bir dorun yoktu sistemim kaldırıyor problem yok teşekkür ederim sanırım sorunumu çözemiyeceğim :)
Aynı sorun devam ediyor bende de.
Sorunu ben şöyle çözdüm videoya sağ tıklayıp New sqeuence deyin oradan oluşturduğunu sequence içine başka video atamıyorsanız o videoyu sol tarafa atın önce klasör kısmına sonra ona da aynı işlemi uygulayın. Daha sonrası sequence arası geçişte videoyu kullana biliyorsunuz sürükle bırak olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe Premiere Pro'da zaman çizelgesine attığım videolar ( unlik ) olmuş şekilde geliyor. Sildim tekrar yükledim yine aynı, su konuyu umarım anlatabildim ve çözümü bulan vardır umarım iyi forumlar.
Dostum bende aynı sorunları yaşadım ve yabancı sitelerden çözdüm. Bir tane video atıp fotoğraftaki "Linked Selection" butonuna basarsan düzeliyor.

Dosya Ekleri

• adobe sorydb.png
    adobe sorydb.png
    32,7 KB · Görüntüleme: 268

Yeni konular

Geri
Yukarı