Adobe Reader 10.0.3

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.637
Çözümler
821
Beğeniler
93.794
Yer
İstanbul
Adobe Reader yazılımı elektronik belge için küresel bir standarttır paylaşım. Açabilir ve PDF belgeleri ile etkileşim kurabilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir. Adobe Reader, görüntülemek içinarama, Dijital olarak imzalamak doğrulamak, yazdırmak ve Adobe PDF dosyaları üzerinde birlikte çalışmak. Adobe Reader ® yazılımı cihazlar çeşitli ve daha hızlı başlatma zamanı ve gerçek zamanlı yakınlaştırma ve kaydırma ile işletim sistemlerinde, yazdırma ve arama PDF dosyalarını görüntülemenize olanak verir.
Sen ve okuma, etkileşim Adobe Reader kullanabilirsiniz baskı Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) ürün Adobe Acrobat ® ailesi gibi uygulamalar tarafından oluşturulan dosyaları, Adobe Photoshop ® Album, ve daha fazlası. Acrobat Reader ayrıca doldurun ve PDF formları online göndermek sağlar. Ve Acrobat Professional yazarları tarafından etkinleştirildiğinde, artık kaldıraç sağlam yorum araçları ve etkin belge incelemelerini katılabilir.

her yeni sürüm ile, Adobe, çok yönlü bir araç izleme, arama, dijital, baskı doğrulayarak, imza ve elektronik belge ile işbirliği yapma yeteneğine sahip, Adobe ® Reader ® yazılımına işlevler eklemeye devam ediyor. hiçbir ücret ödemeden dil ve platformlar çok sayıda bu yazılım dağıtarak, Adobe sonuna sunmaya devam ediyorkullanıcıelektronik belge paylaşımı için bir araç.

Özellikleri:
PDF portföyleri ile • geliştirin etkileşim
PDF portföyleri birden fazla PDF belgeleri ve diğer belge türleri ile çalışmak daha kolay navigasyon sağlıyor. Portföyleri de çizimleri, e-posta mesajları, elektronik tablolar ve dağıtım, depolama, geri alma ve işbirliği son kullanıcılar için kolaylaştıran tek bir dosya olarak video gibi malzemelerin bir koleksiyon ile çalışmanıza olanak sağlar.

Acrobat.com (beta) ile • İş
Okuyucu 9 itibaren, Acrobat.com doğrudan gidebilirsiniz (beta), Adobe'nin çevrimiçi hizmetler, heyecan verici yeni bir set gibi ortak görevleri gerçekleştirmek için:
* Beş Adobe PDF dosyaları oluşturun
* Payve web üzerinde mağaza belgeler
* Oluşturun ve Adobe Buzzword bir belge üzerinde işbirliği ®
Adobe ConnectNow kullanarak * kolayca paylaşın ekran

Ayrıca iş arkadaşları, müşteriler yardımcı olabilir ve ortaklara belgelerde birlikte dolaşmayı, yeteneği ile aynı anda aynı sayfada olsun. Sadece, bir PDF dosyasında işbirliğini etkinleştirmek ve sonra PDF dosyasını dağıtın ve gerçek zamanlı olarak dosyada alıcılarla dolaşın kendi sayfaları kontrol ederek Acrobat.com hizmetlerini kullanın.
Ek bir kolaylık olarak, Acrobat.com için Adobe AIR ™, böylece masaüstünde de gelen Acrobat.com iletişim kurabilirim. Adobe AIR üzerinde Acrobat.com ile birlikte küçük bir uygulamadır sizindownloadAdobe Reader 9.

Adobe Flash ile doğrudan • Etkileşim ® yazılımı
Adobe Reader yerel zengin görüntüleyebilirsiniz medyaiçeriği, son kullanıcı yeni bir etkileşim seviyesi sağlar.

• Daha güvenli bir belge iş akışları Realize
Iyi Adobe LiveCycle ® ES ve Adobe Acrobat ® yazılımı yararlanarak belge, form ve çizimler korumak. Eğer doğruluğunu ve bütünlüğünü veya belge hak yönetimi gizlilik, yetkilendirme ve hesap verebilirlik için dijital imzalar isteyin, Adobe Reader mükemmel bir çözümdür.

• daha basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile halledin
Görmek bilgi daha doğru ve etkili Adobe Reader kullanıcı arayüzü ile. ekran veya ortasında aşırı boşluk olmadan sayfa yayılır görmek için iki-up modu hakkında daha fazla içerik sığdırmak için okuma modunu seçin. Zoom, daha yakından bakmak için kaldıraç veya büyüteç özelliği üzerinde kaydırmak.

• Ara tek veya birden fazla PDF dosyalarını
Bulmak ve herhangi bir PDF belgesi ya da birkaç saniye içinde bir belge içinde bir ifade almak. Yerel bilgisayarda herhangi bir PDF dosyası içinde sayfa içeriği, ek açıklamalar, yer imleri, form alanları veya belge meta kelime aramak için.

• Komple formlarında hem de çevrimdışı çevrimiçi
Etkinleştirmek müşterilerinin güvenle bilgi hareket etme - doldurma, tasarruf ve elektronik formlar göndererek.

• Kaldıraç CAD ve mekansal işlevler
CAD tasarımlarını veya enlem ve boylam, güçlü işbirliği ve etkileşim için gibi ölçüler gibi CAD özellikleri, ya da harita özellikleri, PDF teklif Adobe Reader kullanıcıların erişim çevrilmiştir coğrafi haritalar.

BT yöneticileri, mimarlar ve geliştiriciler için Ek özellikler:
• Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi etkinleştirin
Adobe Reader MUI Adobe'nin Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi sürümüdür. Bu üründe desteklenen dillerin tüm bileşimlerini yüklenebilir yeteneğine sahiptir. Yani, örneğin, ve aynı anda, Almanca, Fransızca ve İspanyolca yükleyebilirsiniz sonra Adobe Reader içinden bu dillerden arasında geçiş yapmak için yeteneği var. anında uygun dili için kullanıcı arayüz değişiklikleri.

endüstri standardı araçları kullanarak • dağıtın Adobe Reader
Hızlı bir şekilde yönetmek ve kontrol Adobe Özelleştirme Sihirbazı, IBM Tivoli, Microsoft Systems Management kullanarak Reader dağıtımları Sunucu, Windows ® Grup İlkesi Nesneleri veya Active Directory. Merkezi Citrix Metaframe Presentation Server veya Microsoft Windows Terminal Server kullanıyorsanız Reader host.

• Destek işletim sistemleri genelinde ekipleri genişletilmiş
işletim sistemleri üzerinde güvenilir bir deneyim sunun. Okuyucu Microsoft, Macintosh, Linux ® ve Solaris ™ işletim sistemleri de dahil olmak üzere, çok çeşitli destekler.

güvenlik standartları • keyfini destek
Okuyucu SOAP / WSDL, XSD, Kerberos, W3C XML dijital imzalar, 256-bit AES, OASIS WS-Security, HTTP / HTTPS, RSA, XML şifreleme ve ECMAScript XML (E4X) için de javascript tercüman da dahil olmak üzere güvenlik standartları, önde gelen destekler . Okuyucu da NIST PKI test-suite uyumludur.

• yeni yetenekler geliştirin
Şu anda Acrobat yazılım geliştirme kiti kullanılarak Adobe Reader işlevselliği (SDK) kullanılabilir ücretsizdir uzatın.

• Kaldıraç erişilebilirlik özellikleri
Okuyucu değiştirilmiş ABD Rehabilitasyon Yasası'nın 508. tarafından zorunlu erişilebilirlik gereksinimlerini karşılamak yardımcı olur. , Loud yetenekleri Out okuyun deneyin veya PDF dosyalarını tercihleri ​​karşılamaya öğesini sonra sayfaların veya sütunların okunma sırasını değiştirin.

• Destek uluslararası standartlara
Okuyucu yeni ISO PDF Standart 32000 destekler. Ayrıca, Reader, PDF / A, elektronik belgelerin uzun süreli saklanması için ISO onaylı standart desteklemeye devam etmektedir; PDF / X (baskı); PDF / H; PDF / E (mühendislik), XMP / RDF ve ODBC.

Anasayfa - PDF reader, protected mode | Adobe Reader X

Boyutu: 46.2 MB

Adobe Reader 10.0.3
 
Yukarı