Adobe Reader Açıldığı Anda Kapanıyor

Qrtizon

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum şu PDF belgelerini açar açmaz pencere açılıp kapanıyor içerik bile görünmeden kendi kendine 1 saniyede oluyor daha önce kaldırıp kurdum bir şeyler yaptım düzeldi fakat şu an ne yapacağımı bilmiyorum neden oluyor bilgisi ve çözümü olan arkadaşlar yardım edebilir mi? Farklı PDF okuyucu yüklemek birinci önceliğim değil eğer çözümünü bulamazsak onun için öneri isteyebilirim.

Sorunum şu PDF belgelerini açar açmaz pencere açılıp kapanıyor içerik bile görünmeden kendi kendine 1 saniyede oluyor daha önce kaldırıp kurdum bir şeyler yaptım düzeldi fakat şu an ne yapacağımı bilmiyorum neden oluyor bilgisi ve çözümü olan arkadaşlar yardım edebilir mi? Farklı PDF okuyucu yüklemek birinci önceliğim değil eğer çözümünü bulamazsak onun için öneri isteyebilirim.
Hocam adobe reader in dosya konumunu açıp eula diye bir dosya var çalıştırıp altta accept yazar ona tıklayın artık sorunsuz açılacaktır.

Son düzenleme:
Aynı durum şu anda bende var. Sorun şu: PDF dosyasını "Adobe reader XI" programı ile açıyorum. 3-4 saniye açık kalıyor sonra kendiliğinden kapanıyor. Eula denen dosyası açtım accept yaptım ama düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı