Adolf Hitler aklınızda nasıl bir yer etti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Merhaba, dostlar bugün donanım ve teknolojiden çok biraz felsefik bir soru soracağım bir arkadaşım bu konuyu açıp tonlarca cevap almış ben hepsini okudum ve tekrardan bir konu açma kararı aldım. Buraya Adolf Hitler hakkındaki görüşlerini yazarsanız beni bilinçlendirmiş olup aynı zamanda başkalarına da bilgi vermiş olabilirsiniz. Lütfen birbirimize mesajlarımızda saygılı olup herhangi bir laf dalaveresine girmeyelim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
''Ağzının ortasına tokadı basarım haa.'' 1903 İnönü Stadyumu, Adolf Hitler konuşması.

hitler_1491169c.jpg

Nasyonal Sosyalizm'in kurucusudur gözümde, icraatlerini adı aklıma gelmeyen (Charles Darwin'in kuzeniydi sanırsam, USA'nın o yıllardaki azınlıklara uyguladığı kısırlaştırmayı da en doğru politikalardan birisi bulurdu) bir adamdan esinlenerek yapmıştır, Almanya'yı süper güç yapabilirlermiş aslında, tıbbi konuda sağladıkları yararlar saymakla bitmez.

Kendisi insanları dini yüzünden katleden, Avrupa da ki yobaz kesimden farkı olmayan çomarın tekidir. Bir insanı dini yüzünden katletmek, veya ne olursa olsun katletmek insanlık dışıdır.
Şimdi Yahudiler, Filistine zarar veriyor, diyenler olacak adamlar o şekilde görmüş siz olsanız siz de aynısını yapardınız, kanla alınan toprak para ile verilmez. Verilmemeli.
Ayrıca Yahudilik dininde Yahudi olmayanları öldürün diye bir kural yok, o dediğiniz şey Yahudilere çalışmayı öğütlemiş bir tevrat ayetidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı