Adolf Hitler kaçmayı başardı mi?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Bilinen kaynaklara göre Adolf Hitler 30 Nisan 1945'te başkent Berlin'in düşeceğini anlayınca eşi Eva Braun'la siyanür hapı içerek intihar etti ve cesedi yakılarak kül oldu fakat bazı kaynaklara göre Adolf Hitler'in ölmediği, Hitler yerine ona benzeyen birinin öldürüldüğü söylentileri var. Avusturya'da bulunun Nazi kaçış tünelleri dikkatimi çekti açıkçası. Adolf Hitler kaçtıktan sonra İspanya veya Arjantin'e kaçtığı yönünde söylentiler var. Arjantin yakınlarında Nazi denizaltısi görselleri var. Ne kadar doğru bilinmez ama çok büyük bir gizem. FBI ve CIA dosyalara el koymuş. Sizin fikirleriniz nelerdir? Erich Reader'in dediği gibi, onun hep bir b planı vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sanmıyorum kaçtığını mossad Arjantin'de bayağı nazi yetkilileri yakaladı çoğu uluslararası mahkemede yargılandı. Bazı çoğunluğu İsrail'de yargılandı. Adolf hitler bu koşullar altında tek başına ve güvenliği sağlanmadan saklanması mümkün değil bence.

Sanmam çünkü Almanya çıkarmalar yedikten sonra doğudan sovyetler batıdan İngiliz'ler ve Amerikalı'lar adolf hitlerin piskolojisini bozmuştu ve ruhsal çöküntü olmuştu üzerinde yoğun stresten yaşama isteğini kaybettiğini düşünüyorum çünkü askerlerine bile "sovyetlere teslim olmayın gerekirse kendi kafanıza sıkın!" demiştir Amerika yalnızca batı Almanya'yı almıştı Berlin sovyetlerdeydi CIA doğu Almanya'ya gidip Berlin'de adolf hitleri kaçırmasını sanmam çünkü sıkı yönetimdeki bir ülkede bunu yapmak imkansız gibi bir şey 2. dünya savaşı bittiği gibi sovyet Amerikan savaşıdı ama sovyetleri durdurmak imkansız olduğu için savaşı sovyetler kazanırdı yani kısacası imkansız gibi bir şey.

Adam son günlerinde aşırı panik aşırı stres yaşıyor ve Berlin'den asla çıkmayacağını söylüyordu ve o öldüğü gün Berlin zaten çembere alınmış bir vasiyetteydi ve her şey için artık çok geç kalınmıştı.

Bu arada Hitler kendisini sadece siyanür hapıyla değil ekstra olarak silahla kafasına sıkmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı