Adolf Hitler neden engelleniyor?

Steam hesabına koydum başta yasaklama aldım sonra sorun çıkmadi demek istediğim Stalin daha beteri fakat tarih bilmezler hala Hitlere barbar der.
Hitler zaten barbar ve insanlık düşmanı birisi. Öyle bir yazmışsınız ki sanki Stalin'in suçları Hitler'i haklı çıkarıyor.

Genel olarak insanlar Sovyet Rusya'nın yaptıklarına çok kör, bu sadece Stalin'e has bir durum değil ama evet haklısınız ki Stalin'in suçları hiç umursanmıyor. Bunun sebebi çok büyük olasılıkla ideolojik çoğu insan için ne yazık ki.

Stalin de Hitler de şeytani diktatör kişilikler, bu 2 kişiyi de idol olarak benimseyip adını yaşatmaya çalışan kişiler zeka açısından geri kalmış kişilerdir.

Tarihte her lider savaş kaybetmiş olabilir. 😀
Tarih kazananları değil, kazananlar tarihi yazar. Hitler kaybetti ve şuan katil diyorlar. Hitleri yenen Amerika-Rusya da katil, ama kazandılar, tarih kendi lehlerine yazıldı. Mesela Atatürk cumhuriyeti kurma girişiminde başarısız olsaydı, muhtemelen tarih derslerinde ''Sarı Mustafa Paşa İsyanı'' vs. diye 5 dakika anlatılıp geçilecekti.

Aşırı saçma bir şey yaptıkları. Bahaneleri 6 milyon Yahudi'yi öldürmesi ve bu yüzden engellenmesi ile bahane ediliyor fakat aynı dönemde Joseph Stalin 30 milyona yakın kişiye soykırım yaptı, Komunist Çin hükümdarı ise aynı dönemde 80 milyona yakın insana soykırım yaptı, Birleşik Krallık da çok soykırım yaptı fakat Adolf Hitler'i över iseniz hapse giriyorsunuz, Joseph Stalin, soykırımcı Birleşik Krallık kraliçelerini över iseniz hiç bir şey olmuyor, hatta sizi övüyorlar. Amerika da şimdiye kadar 100 milyona yakın Kızıldereli öldürdü fakat bunu söyler iseniz hapse bile girebilirsiniz. Kısaca nefretlerini bahaneler ile besleyip kimse bir şey diyemesin diye sert kurallar koyuyorlar. Hatta bu yüzden İnstagram hesabım askıya alındı.

Steam hesabına koydum başta yasaklama aldım sonra sorun çıkmadı demek istediğim Stalin daha beteri fakat tarih bilmezler hala Hitlere barbar der.
Ben de Steam'da koydum sıkıntı çıkmadı, şansınıza küsün hocam.
1656593160347.png

Aşırı saçma bir şey yaptıkları. Bahaneleri 6 milyon Yahudi'yi öldürmesi ve bu yüzden engellenmesi ile bahane ediliyor fakat aynı dönemde Joseph Stalin 30 milyona yakın kişiye soykırım yaptı, Komunist Çin hükümdarı ise aynı dönemde 80 milyona yakın insana soykırım yaptı, Birleşik Krallık da çok soykırım yaptı fakat Adolf Hitler'i över iseniz hapse giriyorsunuz, Joseph Stalin, soykırımcı Birleşik Krallık kraliçelerini över iseniz hiç bir şey olmuyor, hatta sizi övüyorlar. Amerika da şimdiye kadar 100 milyona yakın Kızıldereli öldürdü fakat bunu söyler iseniz hapse bile girebilirsiniz. Kısaca nefretlerini bahaneler ile besleyip kimse bir şey diyemesin diye sert kurallar koyuyorlar. Hatta bu yüzden İnstagram hesabım askıya alındı.

Eki Görüntüle 1436511
Direk uyarı vermiyor zaten hocam yarın görürsunuz büyük ihtimal uyarıyı ben hakkımda kısmına sözünü yazdığım halde kaldırdilar sizin de öyle olur büyük ihtimal İnternet kafe hesabına koymuştum ama ona bir şey olmadı şansıma bad moustache man Di sanırım hesabın adı.

Eki Görüntüle 1436511

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220630-155120_Steam.jpg
    Screenshot_20220630-155120_Steam.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 99

Geri
Yukarı