Adore Gaming profesyonel oyuncu koltuğu nasıldır?

Bütçe
2000 TL

Delaney

Hectopat
Makaleler
1
Mutfak sandalyesine oturuyorum. Sırtım C şeklinde dura dura ağrımaya başladı. Kollarımı koyacak bir yer olmadığı için omuzlarıma da yük biniyor. Uzun süre oturunca sıkıntı çıkıyor. Bir sandalye almaya karar verdim. Bazı ürünlere baktım ama olumsuz özellikleri vardı.
Aerocool AC120 - uzun kullanımda çabuk yıpranma.
Cougar Armor - uzun kullanımda çabuk yıpranma.
xDrive - büyük bir soru işareti. Memnun olan kadar olmayan var.

Sonra bu koltuğu gördüm. 190 cm boya ve 120 kiloya kadar destekliyormuş. Ayakları plastik. Benim boyum 1.78 ve 72 kiloyum. Rahat sığacağımı düşünüyorum. Ama kullanıcı deneyimlerini pek göremedim. Kullanan var mı? Uzun kullanımda nasıl olur? Adore firması müşteriye ilgi gösteriyor gibi duruyor. Mağazasına gidip inceleme şansım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendiniz gidip, oturup, denemeniz gerek. Rahatlık meselesi kişiden kişiye değişebilen bir şeydir. Biz kesin bir cevap veremeyiz. Rahat deriz, ama siz aldıktan sonra memnun kalmayabilirsiniz.

Kendiniz gidip, oturup, denemeniz gerek. Rahatlık meselesi kişiden kişiye değişebilen bir şeydir. Biz kesin bir cevap veremeyiz. Rahat deriz, ama siz aldıktan sonra memnun kalmayabilirsiniz.
Rahatlığı konusunda sıkıntım yok. Uzun kullanımda yıpranmasını merak ediyorum. Kronik bir sorunu var mı onu merak ediyorum. Bazı koltuklar var 1 yılı çıkarmadan sağı solu yırtılmaya başlıyor. Kolçakları kopuyor. O kadar para ödediğin bir ürün için kötü bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı