Adresime Türk Telekom fiber internet geliyor!

Ipares

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Izmir
Evet 19 Eylül tarihinden beri uğraşıyorum. @Patrixcs ve @Ulunay bana bu konularda çok yardımcı oldular. Hep ilçe müdürlüğünün kapısından dönmeme rağmen bugün Türk Telekom genel müdürlüğünden aradılar ve fiber talebinin onaylandığını, işleme alındığını ve altyapı çalışmalarının başladığını söylediler ve tarih de verdiler. 1 Mart 2021 tarihine kadar keşiften tut kazıya; kutunun konulması, daireler falan her şey tamamlanacakmış. Fiber internete kavuşanlara 1 kişi daha ekleyin :') Ben geldim.
O fiberi getirecekler. Uğraşacağım, pes etmeyeceğim dedim dün gece ve bir yarım saat önce arayıp tarih bile verdiler.
Ayrıca o kapaklı işi yapan da Telekom'muş.
Çok mutluyum şu an :)

Evet 19 Eylül tarihinden beri uğraşıyorum. @Patrixcs ve @Ulunay bana bu konularda çok yardımcı oldular. Hep ilçe müdürlüğünün kapısından dönmeme rağmen bugün Türk Telekom genel müdürlüğünden aradılar ve fiber talebinin onaylandığını, işleme alındığını ve altyapı çalışmalarının başladığını söylediler ve tarih de verdiler. 1 Mart 2021 tarihine kadar keşiften tut kazıya; kutunun konulması, daireler falan her şey tamamlanacakmış. Fiber internete kavuşanlara 1 kişi daha ekleyin :') Ben geldim.
O fiberi getirecekler. Uğraşacağım, pes etmeyeceğim dedim dün gece ve bir yarım saat önce arayıp tarih bile verdiler.
Ayrıca o kapaklı işi yapan da Telekom'muş.
Çok mutluyum şu an :)

Hayırlı olsun hocam.

Hangi ilçe? Nasıl yaptınız? Bizim il merkezinde fiber var ama ilçede yıl 2020 olmuş ama halen bakır altyapı var.

Hayırlı olsun :)

Darısı bizim başımıza. :D.

Hayırlı olsun. Yine beni üzen bir şey var ki Türk Telekom o gigabit kablolardan 4 Mbps upload geçirecek. 😞

Hayırlı olsun hocam.

Gözünüz aydın. Bir gün belki bizde fiber kullanıcısı olabiliriz 🙂

Hangi ilçe? Nasıl yaptınız? Bizim il merkezinde fiber var ama ilçede bakır altyapı var.

Hayırlı olsun :)

Hepinize çok teşekkür ederim. Bu fiber olaylarında bana en çok ilham olan şey kesinlikle Technopat Sosyal oldu.
İzmir/Çiğli'de oturuyorum. Evimin karşısında yan sokakta caddenin karşısında evimin arkasında hem TT hem Superonline hem de Kablonet vardı. Ancak ben hala VDSL kullanıyordum. 30 Ekim'de bir konu açmıştım fiber hat çekiliyor diye. Onu yapan telekommuş ve caddeden yeni bir hat çekmişler. Twitter'dan, e posta adreslerinden ve Yusuf kıraç abimizi darladım biraz ama oldu bence. 112 daire fiber internete kavuşacak.

Türk Telekomu hiç bir şekilde sevmesemde bir dostumuzun daha fibere kavuşması güzel bir olay. İyi günlerde kullan kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı