Adresime Türk Telekom fiber internet geliyor!

Umit. Onal değil ki. Umitonal.
Ozelmusteriyonetimi hizmet numarası istiyordu verdim. Babamın üzerine kayıtlı diye babamı aramışlar o da açmamış :(
ama Umitonal'a yaklaşık 3-4 kez talepte bulunmuşumdur. Ama en üst detayına kadar söyledim yani ilçe müdürlüğüne gidip bırakacağım dilekçeyi oraya bıraktım diyebilirim.

Vodafone'un evde internet hizmeti ile Türk Telekom'u kıyasladığınızda arada dağlar gibi bir fark var ama.
Ne gibi?

Yarın sizi tekrar aralar, bu sefer açarsanız iyi olur. 🙃

Yarın bir daha deneyeceğim aramayı. Olmazsa müdürlüğe bir şafak operasyonu :D.
Aslında şu anlık sadece 16 Mbps paket alacak kadar bütçem var. Ailem, TürkNet firmasına pek güvenmiyor. :(

Taahhütsüz olduğu için sıkıntı olmazda iptal etmekte zorlanırsan e-Devlet üzerinden rahat iptal edebiliyorsun zaten.

Gözün aydın darısı başımıza bizim burda da çalışma başladı mersin siteler de 3 yıl aradan geçti ne kablo var ne pano ula hani kablo diyoruz gelecek diyorlar 😅

@Ulunay @Patrixcs
3 Kasım'da beni aradıklarında hatların kesilmesinden ve aşırı parazitli bir bağlantı olmasından dolayı sadece 1 Mart 2021 Bilgisini alabilmiştim.

Saat 16.42'de Twitter'dan Türk Telekom'a yazdım.
Tam 3 Dakika içerisinde cevapladılar, ilgili ekiplere ilettiklerini söylediler.
Saat 16.59'da ise aradılar.
9 Dakikaya yakın bir süre konuştuk. Size kısaltılmış halini anlatacağım.
Bana dedikleri:
"Zaten size bir tarih verilmiş ve 03.01.2021 Tarihine kadar değerlendirileceği not edilmiş. Buna ek olarak da ilçe müdürlüğüne durumun aciliyeti bildirilmiş. Ayrıca 01.03.2021 Tarihine kadar da altyapı işlemlerinin tamamlanacağı söylenmiş."
Şimdi 03 İle 01'i karıştırmış olabilirler.
Ama ilçe müdürlüğüne aciliyet bildirilmiş.
Ve gerektiğinde de ilçe müdürlüğünden benimle iletişime geçeceklerini de söylediler.
Kısacası bayağı bir süre daha telefonu seslide veya titreşimde tutmaya devam.

Ayrıca o sırada sadece Twitter'dan değil e posta üzerinden de yazmıştım. Eğer yanılmıyorsam pazartesi günü bir daha ararlar.

Ne düşünüyorsunuz?

Düzenleme:
Uzun halini yani dediklerini aynı şekilde yazayım.
"Doğrudur. Zaten konuyla ilgili ayrıca ifade edilmiş bu durum. Ve aksiyon alınacağıyla alakalı da not edilmiş. Yani şu anda herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok zaten bölgedeki Türk Telekom müdürlüğüne konunun aciliyeti bildirilmiş. Bu kapsamda gereği sağlanacaktır. Tarafınıza da bu yönde bilgi verilir fiber altyapı çalışması tamamlandığında."

"Ekipler tarafınıza bir tarih, süre bilgisi de paylaşmış. Bu yönde aksiyon alınacaktır. Akabinde tamamlandığında tarafınıza bilgisi verilir."

-Sistemde belirtilmiş tarihleri soruyorum.

"Detayını bu şekilde paylaşmışlar (Üsste yazdıklarım) Süre olarak da 01.03.2021 Olarak da not edilmiş.

-Bu tarihin altyapı tamamlanma süresi mi yoksa değerlendirme süresi mi olduğunu soruyorum.

"Tahmini çözüm süresi olarak belirtilmiş."

-Bu süreçte Benimle ilçe müdürlüğünden iletişime geçerler mi?

"Tabi irtibat olarak geçeceklerdir zaten paylaşılmış bu durum. Gerekli aksiyon olduğunda sağlanacaktır. Yine bu tarihler ile tekrardan irtibata geçebilirsiniz biz sizin aracılığınızla kontrol sağlayabiliriz."

-Bu kararları ilçe müdürlüğü mü veriyor genel müdürlük mü veriyor?

"Her iki şekilde gerçekleştirilir. Değerlendirmeleri. Aşamalı olarak bu kontroller sağlanır."

Yoruldum ama yazdığıma değdi.

Son düzenleme:
-Belirttiğiniz adreste fiber altyapı çalışmalarımız 03.01.2020 tarihinde tamamlanacaktır.

-Belirttiğiniz adreste yakın zamanda planlı bir çalışma bulunmamaktadır.

+Hani yapacaktınız bunun sözünü bana verdiniz?

-Müdürlüğünüzden gelen güncel bilgi bu şekilde...

Olay buna dönebilir haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı