AdSense Posta Sorunu

Oguzhan Oguz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba;

YouTube'den belli bir miktar kazandım. AdSense ödeme yapmak için adresinize bir posta yolluyor ve o postadaki kodu girdiğimizde ödememiz yapılıyor. Fakat bana posta halen daha gelmedi. Kodu isteyeli iki ay oldu ama halen daha görünürde bir şey yok.Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Daha da beklemeli miyim? Yoksa PTT'ye gidip sorayım mı? Bu konuda hiçbir fikrim yok.Nasıl oluyor bilmiyorum maalesef.PTT'ye gitsem bile ne diyeceğimi de bilmiyorum.Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu gün koyu açalı kaçıncı gün bende bilmiyorum.Arkadaşlar bakın bileniniz varsa lütfen söylesin.

Dosya Ekleri

• asasas.PNG
    asasas.PNG
    32,5 KB · Görüntüleme: 368
  • dsadas.PNG
    dsadas.PNG
    57,4 KB · Görüntüleme: 278
Adsense pin konusunda adresinizin hatasız ve eksiksiz olması çok önemli çok fazla sorun yaşayan oldu bu konuda 2 ay geçtiyse gelmiş olması lazımdı PTT'ye gidip adınıza dair posta olup olmadığını sorun.

Evet bu konuda çok fazla sorun yaşayan var. Benim pin kodum 3. seferde gelmişti. Adresinizin, kapı numaranızın ve posta kodunuzun doğru olmasına çok dikkat edin. 3 defa pin isteme hakkınız var galiba. Üçüncü seferde de gelmez ise o zaman Google'a kimlik fotokopisi, adınıza düzenlenmiş bir fatura vb. bir belge göndermeniz gerekyormuş. O şekilde hesabınızı doğrulayabilirsiniz.

Arkadaşlar, PTT'ye gidip sordum ayrıntılı bir şekilde anlattım her şeyi ama biraz ülkemizin insanı cahil olduğu için hem anlamadılar hemde "ad ve soyad ile posta sorgulanmıyor kod gerekiyor" dediler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı