ADSL için en düşük ping veren modem önerisi

Aybo59

Centipat
Merhaba arkadaşlar TP-Link TD-W9970V3 modem kullanıyorum. 16Mbps paket. Gerçekten çok dandik. Çekmiyor, ısınıyor, anlık ping yükseltmeleri falan yaratıyor. En falza 400TL bütçeli en düşük pingi verecek modem önerebilir misiniz?
Evet ping altyapıyla daha alakalı fakat daha önce modem farklarını test ettim. 5 ile 15 arası ping fark ediyor. Ve anlık yükseltmeler yaratmıyor.

Bunlar iyidir.
Asus olan mı Keneetic olan mı daha iyidir?

VDSL pakete geçmenizi öneririm. Geçtiğiniz zaman bazı internet dağıtıcılar modem de veriyor. Vermeseler bile yine aynı fiyattaki modemi almış olacaksınız.

Eğer geçmem derseniz, yukarıda atılan Keenetic modemi öneriyorum.

Modem farkından önce internetinizin yeterliliğinden emin olmanızı tavsiye ederim. Boşa masraftan kaçınmak için.
16 Mbps internet ile oyun oynarken bir başkasının telefondan interneti kullanması dahil ping oluşturabilir.

VDSL pakete geçmenizi öneririm. Geçtiğiniz zaman bazı internet dağıtıcılar modem de veriyor. Vermeseler bile yine aynı fiyattaki modemi almış olacaksınız.

Eğer geçmem derseniz, yukarıda atılan Keenetic modemi öneriyorum.
VDSL Altyapım yok malesef
Modem farkından önce internetinizin yeterliliğinden emin olmanızı tavsiye ederim. Boşa masraftan kaçınmak için.
16 Mbps internet ile oyun oynarken bir başkasının telefondan interneti kullanması dahil ping oluşturabilir.
Oyun oynarken wifi özelliğini kapatıyorum kimse bağlanamıyor ve cat7 kablo ile bağlanıyorum fakat modemle ilgili bir sıkıntıdan dolayı ısınmadan herhalde ani ping yükseliyor düşüyor
Oyun oynarken wifi özelliğini kapatıyorum kimse bağlanamıyor ve cat7 kablo ile bağlanıyorum fakat modemle ilgili bir sıkıntıdan dolayı ısınmadan herhalde ani ping yükseliyor düşüyor

VDSL altyapım yok maalesef.

Oyun oynarken Wi-Fi özelliğini kapatıyorum kimse bağlanamıyor ve CAT7 kablo ile bağlanıyorum fakat modemle ilgili bir sıkıntıdan dolayı ısınmadan herhalde ani ping yükseliyor düşüyor.

Bu bilgisayar üzerinde arka planda çalışan uygulamalarla alakalı bir durum da olabilir. Modemden değildir demiyorum sadece dediğim gibi düzgün test etmenizi tavsiye ederim masraf olmaması için.

Bunlar iyidir.
Keneetic extra dsl ile omni arasında ne fark var ping farkedermi arasında?
Bu bilgisayar üzerinde arka planda çalışan uygulamalarla alakalı bir durum da olabilir. Modemden değildir demiyorum sadece dediğim gibi düzgün test etmenizi tavsiye ederim masraf olmaması için.
Hocam ben 1yıldır çözemedim bu sorunu içtesisattaki telefon kablosunu yeniledim modemi değiştirdim 2.el bu modemi aldım bundada aynı sıkıntı ve telekomun verdiği dandik bir modem formattan tut herşeyi denedim arka plan vs. vs. hiçbir şekilde bu anlık ping yükselmeleri düzelmedi csgoda faceitte oluyor özellikle 50ping alıyosam bir anda 300400oluyor 3 4 saniye boyunca sonra düşüyor o yüzden ankastreden gelen telefon hat kablosunu kaliteli bir cat6 kablo ile ve kaliteli bir modem alıp denicem

Yeni konular

Geri
Yukarı