ADSL İle En Fazla Ne Kadar Hız Alınabilir?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evimin bulunduğu yerde sadece ADSL var. Geçenlerde sokağı kazmışlardı sorduğumuzda ise Superonline fiber bağlıyoruz dediler. 1 yıl geçti hala fiber yok. Sadece ADSL bağlantı var diyorlar. Benim internetim 8MBPS. Download hızım ve upload hızım tahmin edebileceğiniz gibi çok düşük. Steamdan iyi bir oyun indirmeye kalksam en az 12 saat. İnternet hızımı arttırmak istiyorum. Lakin size sormak istedim, ADSL ile en fazla kaç MBPS internet alabilirim?

ADSL'in hızı birçok faktöre bağlıdır. Alabileceğin en yüksek hızı öğrenmek için modem arayüzünden hat değerlerini kontrol edebilirsin.

Son düzenleme:
Burada yazıyor galiba.
Adsız.png

Son düzenleme:
Altyapınız 16 mbps hızı destekliyor. Bildiğim kadarıyla ADSL'de satılan en yüksek hız 16 mbps. Daha yüksek hızları almak isterseniz internet servis sağlayıcınızdan VDSL hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Hat değerleriniz çok iyi, büyük ihtimal bulunduğunuz bölge VDSL altyapısına sahiptir. Türk Telekom'u arayarak veya bölgenizdeki müdürlüğüne giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

TTNet hipernet var diyor, Superonline sadece adsl diyor. Ben TTNet kullandım daha önce pişman oldum, Superonline ile konuşucam en yüksek hangi hıza aldırabiliyorsam oturduğum yerde onu aşıcam. Teşekkürler yardımlarınız için.

TTNet Hipernet var diyor, Superonline sadece ADSL diyor. Ben TTNet kullandım daha önce pişman oldum, Superonline ile konuşacağım. En yüksek hangi hızı alabiliyorsam oturduğum yerde onu alacağım. Teşekkürler yardımlarınız için.
Siz bilirsiniz, Türk Telekom VDSL altyapısı var diyorsa vardır. Fakat bazı durumlarda bu altyapı hazır olmayabiliyor, çağrı merkezini arayıp VDSL üzerinden maksimum ne kadar hız alabileceğinizi sorun.

Birşey daha soracağım, internetten araştırmalarıma göre hipernette santrale uzaksanız sıkıntı olur, yakınsanız fibere yskın hız verir diyorlar. Santrale uzaklığımı nasıl öğrenebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı