ADSL'den VDSL'e Geçerken 15 Gün Süre Verilmesi

İnternet hız testi yapar mısın büyük ihtimal VDSL'e taşıdılar çünkü internet kesintisi olmuyor taşırken.
Hala ADSL internetim çıkıyor hız testinde, acaba tekrar arayıp bilgi mi alsam?
Bugün ADSL'den VDSL'e geçiş yapmak için müşteri hizmetleri ile görüşeceğim. Zaten şu anda taahhütlü bir sözleşme var Türk Telekom ile. VDSL'e geçerken başka bir sözleşme yaparlar mı acaba ?
Ben 16 mbps internete 81 TL ödüyordum ADSL'de VDSL için de 24 mbps için 125 TL istediler ancak 16 mbps internetimi tekrar 81 TL'ye VDSL üzerinden kullanabileceğimi söylediler. Ben de kabul ettim, acaba VDSL portuna ADSL interneti mi bağladılar?
Yaklaşık 10 dk önce VDSL'ye geçişim yapıldı. 😀

Son düzenleme:
Hala ADSL internetim çıkıyor hız testinde, acaba tekrar arayıp bilgi mi alsam?

Ben 16 mbps internete 81 TL ödüyordum ADSL'de VDSL için de 24 mbps için 125 TL istediler ancak 16 mbps internetimi tekrar 81 TL'ye VDSL üzerinden kullanabileceğimi söylediler. Ben de kabul ettim, acaba VDSL portuna ADSL interneti mi bağladılar?
Yaklaşık 10 dk önce VDSL'ye geçişim yapıldı. 😀
hız testi yapar mısınız merak ettim. Hayırlı olsun bu arada.

Şu an telefondan kablosuz bağlandığım için 14 download 3.7 upload alıyorum. Bilgisayarda kablolu bağlantıyla daha sağlıklı değerler alırım muhtemelen.
Teşekkür ederim. 🙂

Ben de ADSL kullanıyorum şu anda galiba (emin değilim.). Benim değerlerim de 12, 5-13 download; 0,5 civarı upload var. VDSL' geçmenize rağmen bu değerlerin artması gerekmez mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı