ADSL'den VDSL'e Geçiş

Çok kötü bir durum o zaman 15 gün fazlaymış. Ama değiştirmek de istiyorum normalde zaten 66 tl veriyoruz. 30 tl de telefon faturası 100 e geliyor nerdeyse onun yerine direk 100 tl ye paket alırız diye düşündüm ama ttnet olmayacak sanırım. Başka firmalara bakacağım mecbur..

Bugün TTNET'i arayıp tekrardan bilgi aldık ve 35 MBPS VDSL geçişimizi onaylattık. 2 ile 15 gün arası kesinti olabilir diye uyardılar fakat hiçbir kesinti olmadan hızımız 35 MBPS'ye yükseltildi. Sadece sürecin sonucu olarak bir ekleme yapmak istedim. İyi günler.

Bu arada bulunduğum oda modeme biraz uzak. Yoksa 33-34 MBPS olarak söyledikleri hızı tam almaktayım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 45
Bugün TTNET'i arayıp tekrardan bilgi aldık ve 35 MBPS VDSL geçişimizi onaylattık. 2 ile 15 gün arası kesinti olabilir diye uyardılar fakat hiçbir kesinti olmadan hızımız 35 MBPS'ye yükseltildi. Sadece sürecin sonucu olarak bir ekleme yapmak istedim. İyi günler.

Bu arada bulunduğum oda modeme biraz uzak. Yoksa 33-34 MBPS olarak söyledikleri hızı tam almaktayım.
Hayırlı olsun ben de geçiş işlemlerini başlatacağım sevindim bunu yazmanıza teşekkür ederim. İyi kullanmalar dilerim :)

Geri
Yukarı