ADSL'den VDSL'e geçmek için cayma bedeli ödenir mi?

ozgur741

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. 16 Mbps ADSL internet kullanıyorum Türk Telekom sağlayacısından. VDSL'e geçmek istiyorum. Bu geçiş için cayma bedeli öder miyim?

Vdsl port boş ise ücretsiz geçiş yapıyorlar. Zaten fiyat her türlü artacağı için sorun olmuyor.
Evet bugün sms geldi. Otomatik kendileri geçiş yapmış. İnternet kendine geldi sonunda.
Aynen moderatör arkadaşın dediği gibidir. Aynı firmanın bir üst paketine geçerseniz cayma bedeli ödemezsiniz. Ben 8 mbps ADSL tarifeden cayma bedeli ödemeden 50 mbps VDSL pakete geçmiştim.
Hangi internet sağlayıcısı ve aldığın hız ne kadar?

Evet bugün sms geldi. Otomatik kendileri geçiş yapmış. İnternet kendine geldi sonunda.

Hangi internet sağlayıcısı ve aldığın hız ne kadar?
Hocam bende 16Mbps Türk Telekom kullanıyorum, 59'a kadar altyapım geldi.
Siz hangi pakete geçtiniz?
ADSL'den VDSL geçiş yaparken internetiniz ne kadar kesildi?
Bu süreç hakkında bilgi verir misiniz?
Çok sevinirim.

Hocam bende 16Mbps Türk Telekom kullanıyorum, 59'a kadar altyapım geldi.
Siz hangi pakete geçtiniz?
ADSL'den VDSL geçiş yaparken internetiniz ne kadar kesildi?
Bu süreç hakkında bilgi verir misiniz?
Çok sevinirim.

Hocam bize mesaj geldi bu olaydan 2 gün önce. VDSL ile altyapınızı değiştirmeyi planlıyoruz diye. Dün akşam saat 20.00 gibi modemin internet ışığı aniden söndü. 2 dakika sonra geldi. Öylesine hız testi yapayım dedim baktım upload 0.60'dan 4'e kadar çıkmış. Babama bir SMS daha geldi ADSL'den VDSL'e ücretsiz hattınız taşınmıştır diye. Altyapı 72'ye kadar destekliyormuş. Kısacası bizde her şey kendiliğinden oldu. Paket olarak 50 Mbps olana geçmeyi düşüyorum.

Hocam bize mesaj geldi bu olaydan 2 gün önce. VDSL ile altyapınızı değiştirmeyi planlıyoruz diye. Dün akşam saat 20.00 gibi modemin internet ışığı aniden söndü. 2 dakika sonra geldi. Öylesine hız testi yapayım dedim baktım upload 0.60'dan 4'e kadar çıkmış. Babama bir SMS daha geldi ADSL'den VDSL'e ücretsiz hattınız taşınmıştır diye. Altyapı 72'ye kadar destekliyormuş. Kısacası bizde her şey kendiliğinden oldu. Paket olarak 50 Mbps olana geçmeyi düşüyorum.
Sadece upload 4 ise hocam 16VDSL pakettir dowland aynıdır ama upload yükselmiş sanırsam.
Bu arada 50Mbps ne kadar istiyorlar?
Ben arayıp sordum 24VDSL 105TL 35VDSL 115TL istiyorlar.
Taahhüt'ün 3 ayı kaldı fakat hocam ücretlendirme çok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı