ADSL'den VDSL'e nasıl geçilir?

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Türk Telekom 16 megabitlik paketi kullanıyorum. Bizim mahalle 36 megabit internet destekliyor. VDSL'e geçebiliyor muyum? Eskiden başka bir iş için aradığımda modemim VDSL destekliyor demişlerdi. ADSL'den VDSL'e geçen arkadaşlar nasıl geçtiklerini ve süreci kısaca anlatabilir mi?

Müşteri temsilcisini arayıp alabileceğiniz en yüksek bant genişliğini öğrenin daha sonra geçebileceğiniz paketleri sunacaklardır.

Hocam şu anlık paket arttırmak istemiyorum. Sadece VDSL'e geçebilir miyim? Olmazsa mecbur paket yükseltirim.

Neden böyle bir şey istediğini tam anlayamadım. Bant genişliğin değiştirmek istemiyorsan ADSL veya VDSL senin için bir şey ifade etmeyecektir.
Hocam şuan 0.3 upload alıyorum. VDSL'e geçildiğinde upload artıyor diye biliyorum.
1623695185045.png

Hocam şu an 0.3 upload alıyorum. VDSL'e geçildiğinde upload artıyor diye biliyorum.

Eki Görüntüle 1068424

Paket arttırmadığınız takdirde VDSL'e geçemezsiniz. 24 Mbps ve üstü VDSL olarak adlandırılıyor. Tabi bir yere kadar. Yani size sunulan paketin upload kısmını arttırmak istediğinizde, en azından TTNET için paket yükseltmek şart.

Geri
Yukarı