Adult oyun bağımlısı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
NLT Media'nın oyunlarını tavsiye ederim.

@Afelyoss Adult İngilizce bir kelimedir, Japonca değil. Hem insanların zevkinden size ne? Geçmiş olsun diyecek ne var? Çoğu adult ve erogamelerde derin bir hikaye var. Şimdilerde yapılan oyunlar gibi değiller.

@Afelyoss adult İngilizce bir kelimedir, Japonca değil. Hem insanların zevkinden size ne? Geçmiş olsun diyecek ne var? Çoğu adult ve erogamelerde derin bir hikaye var. Şimdilerde yapılan oyunlar gibi değiller.

Hocam mesajı adam gibi okuyun. Adult Japonca diye bir şey yazmıyor. İnsanlara karışmıyorum böyle bir konu açtıysa halinden rahatsızdır.

Hocam aileniz hiç gördü mü? Eğer gördü ise ne dediler? 😁
Görmediler, görseler de bir şey diyeceklerini düşünmüyorum.

Adult yetişkin demekmiş. Japonca oyun olduğuna göre geçmiş olsun, arkadaş hentai oynuyor. Steamde 1 TL'lik key alınca gelen "bu ne LAN" dediģimiz anime oyunları var ya. Işte onlar...
Gördüğüm en saçma yorumlardan biriydi.

Hocam mesajı adam gibi okuyun. Adult Japonca diye bir şey yazmıyor. İnsanlara karışmıyorum böyle bir konu açtıysa halinden rahatsızdır.
Arkadaş bir yere Japon oyunu dememesine rağmen siz Japon oyunu demişsiniz. Adult ve erogameler farklıı şeylerdir.
Görmediler, görseler de bir şey diyeceklerini düşünmüyorum.

Gördüğüm en saçma yorumlardan biriydi.
Aynı fikirdeyim:D

Bence bunların arasında en iyisi Avatarlı olan oyundu. Onun benzeri ne olabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı