Advanced SystemCare 6.1.9.220

mlhcan14

Hectopat
Advanced SystemCare Free bilgisayarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz en güçlü ücretsiz programlardan. Sistem hatalarını tespit edip onararak bilgisayar güvenliğine katkıda bulunan Advanced SystemCare Free, kişiselleştirilmiş özellikler için hazırlanmış farklı modülleriyle etkili kullanım sağlar.

İçerisinde bulunan 20'den fazla sistem aracıyla bilgisayarın kontrolünü ele almanızı sağlayan program Türkçe dil desteği sayesinde de tercih sebebi. Programla yapabilecekleriniz arasında kayıt temizliği, disk birleştirme, güvenlik analizi, casus yazılım kaldırma, hata onarma, kişiselleştirme sayılabilir. Bilgisayar optimizasyon işlemlerini zorlanmadan, kolay bir arayüz aracılığıyla tek tıklama ile gerçekleştirmek isterseniz Advanced SystemCare Free en yeni sürümüyle sizi bekliyor.

İndir: Advanced SystemCare Free 6/5/4/3 Download Review for Windows XP/Vista/7 - IObit

Aynen. Ben bu programın tüm yan programlarını ve kendisinin en güncel sürümlerini kullanıyorum.

Zaten Pro kullanmak çok kolay. İnternete şifreler çoktan sızmış bile. Gerçekten görüntü ve performans açısından çok hoşuma giden bir program.

Bu programı geçen sene satın aldım. Bu sene Pay palda otomatik ödeme seçeneğini kaldırmadım diye yenilemişler. Zaten onlar yenilemeseydi de ben yenileyecektim. Ama benden yenileme olarak $29,99 almışlar. Sitesine girip baktığımda 14,99 olarak gördüm. Mail attım. (Tabi onlarda benim gibi google çeviriyi kullanıyorlar :D ) Ya farkı iade edin yada siparişi iptal edin dedim. Sonra lisans süresini 2 yıllığa çıkarttılar. Gerçekten her anlamda işime çok yarıyor. Hele hele klon dosya tarayıcısı, resim ve müziklerin içerisinde ayıklama yapmak için birebir.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı